inter-AKCJE III: e-commerce już 18 kwietnia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
inter-AKCJE III: e-commerce już 18 kwietnia

Pasjonaci nowoczesnych technologii po raz kolejny spotkają się na śląskich spotkaniach interaktywnych inter-AKCJE! Tym razem po to, by rozmawiać o handlu w sieci. Wśród zaproszonych gości znajdą się eksperci i praktycy branży e-commerce. Jesteś zainteresowany? Dołącz do nas!

inter-AKCJE to organizowane przez Positive Power sp. z o.o. cykliczne spotkania branży interaktywnej. Początkowo skierowane do studentów, prezentujące możliwości rozwoju zawodowego, ewoluowały do tematycznych spotkań. Najbliższe, dotyczące e-commerce dostarczy wielu praktycznych informacji zarówno osobom pracującym w branży, jak i dopiero wkraczającym na rynek!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszych pięćdziesięciu uczestników inter-AKCJI otrzyma podręczniki dla sprzedawców internetowych autorstwa Trusted Shops. Będzie także możliwość wygrania książek od wydawnictwa Onepress, lidera w sektorze poradników dla biznesu i literatury ekonomicznej.

Gośćmi bieżącej edycji inter-AKCJI będą:

  • Dawid Makowski, Brand Manager w mailPro, firmie zajmującej się dostarczaniem efektywnych rozwiązań e-mail marketingowych dla e-commerce. Na inter-AKCJACH odpowie na pytanie: Inteligentny sklep internetowy - Science Fiction czy możliwości dzisiejszego e-mail marketingu?
  • Edyta Godziek, Specjalista ds. marketingu i PR w firmie Hostersi, uznanego w branży specjalisty od hostingu, opowie o tym, że: Bezpieczeństwo danych e-klienta źródłem sukcesu e-sklepu!
  • Andrzej Ogonowski, Dyrektor marketingu i PR marki SMSAPI.pl, zajmującej się dostarczeniem skutecznych rozwiązań komunikacyjnych opartych o wiadomości SMS. MMS oraz komunikaty głosowe VMS, opowie o komunikacji w e-commerce, czyli: 3,2,1... SMS-commerce!

Szczegóły

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij