Wystartowała kampania wspierającą launch elektrycznych rowerów KROSS Trans Hybrid

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowała kampania wspierającą launch elektrycznych rowerów KROSS Trans Hybrid

Agencja Byss.pl przygotowała wizerunkową kampanię reklamową „WŁĄCZ ROWER" wspierającą wprowadzenie na rynek nowości w portfolio firmy KROSS: rowerów ze wspomaganiem elektrycznym Trans Hybrid 3.0 i Trans Hybrid 5.0. Kampania obejmuje internet, prasę i działania w punktach sprzedaży.

Prowadzona pod hasłem „WŁĄCZ ROWER" kampania potrwa do połowy lipca. Agencja Byss.pl opracowała m.in. hasło kampanii, jej oprawę graficzną podkreślającą innowacyjność e-bike'ów KROSS, dedykowany serwis internetowy oraz zajęła się zaprojektowaniem i realizacją materiałów POS oraz layoutów reklam prasowych. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja obejmie prasę (m.in. męską, rowerową i turystyczną np. CKM, RowerTour, Poznaj świat, Playboy, Bike Board), internet (m.in. minisite i materiały graficzne na potrzeby kampanii digital) oraz materiały POS (m.in. broszura informacyjna). 

Kampania rozpoczyna się na początku sezonu sprzedaży detalicznej rowerów. Na rynku jako pierwsze pojawią się modele trekkingowe: 2 przeznaczone dla mężczyzn i 2 przeznaczone dla kobiet. Cena detaliczna elektrycznych rowerów KROSS wyniesie od 8,5 tys zł do 10 tys zł. W elektrycznych modelach KROSS Trans Hybrid został wykorzystany zaawansowany system Shimano Steps, przeznaczony specjalnie dla rowerów elektrycznych. Zastosowane w nim akumulatory pozwalają na przejechanie ok. 60 km czyli 3-krotnie większego dystansu niż tańsze systemy dostępne na rynku. 

Spółka zamierza sprzedawać swoje rowery elektryczne w Polsce, natomiast największe plany wiąże z eksportem. Za 3 lata planuje sprzedaż na poziomie 5-7 tys ebike'ów. Marka KROSS jest obecna ze swoimi rowerami w 42 krajach na całym świecie. 

Byss.pl realizuje kampanię dla KROSS w ramach stałej współpracy, która trwa już od 6 lat. Agencja pracuje nad projektami zarówno dla samej marki jak i przedsięwzięcia KROSS RACING TEAM. Przygotowała m.in. strategię komunikacji nowej odsłony KROSS RACING TEAM, której istotną częścią było dołączenie do zespołu Mai Włoszczowskiej, polskiej mistrzyni kolarstwa górskiego. 

Maja Włoszczowska jest polską kolarką górską, wicemistrzynią olimpijską z Pekinu, złotą medalistką Mistrzostw Świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotną wicemistrzynią i mistrzynią Europy oraz wielokrotną mistrzynią Polski w cross-country. 

Działająca na rynku od 19 lat agencja Byss.pl (www.byss.pl) przez wiele lat specjalizowała się w marketingu interaktywnym, by w ostatnich latach zaoferować klientom również działania z zakresu kreacji reklamy prasowej, outdoorowej, jak i druku. W portfolio klientów agencji znaleźli się m.in.: Carlsberg Polska, Original Source, Luksja, LVMH (m.in. Belvedere, Hennessy), Kross, Agora SA, PKO BP, Cyfrowy Polsat, Redcoon Polska.

Agencja jest zdobywcą szeregu branżowych nagród i wyróżnień, zarówno na konkursach polskich (Webstar, KTR, Kreatura), jak i zagranicznych (Golden Drum)

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij