Hypermedia Isobar wygrała przetarg na obsługę zintegrowanej komunikacji marketingowej marki LG

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hypermedia Isobar wygrała przetarg na obsługę zintegrowanej komunikacji marketingowej marki LG

- Bardzo cieszymy się z faktu, iż LG Electronics Polska dołącza do grupy naszych klientów, tym bardziej, że mamy wspólną filozofię działania: chcemy uczynić życie naszych klientów lepszym, ciekawszym, prostszym i radośniejszym – mówi Krzysztof Andrzejczak, Managing Director, Hypermedia Isobar.

- Konsumenci oczekują, że marka LG opowie o sobie historię, osadzi siebie w szerszym kontekście rynkowym, a jednocześnie nakreśli wizję przyszłości i kierunek, w którym podąża. Wszystko po to, by konsument poczuł się częścią jej świata, rozumiał jej przesłanie – Life’s good… - to wyzwanie, jakie postawiliśmy przed agencjami - mówi Anna Wojniak Marketing Manager z LG Electronics Polska i dodaje: Hypermedia Isobar przygotowała wciągającą opowieść marki i ciekawy pomysł jej realizacji, które idealnie wpisują się w świat marki LG. Wierzymy, że nowa platforma komunikacyjna będzie doskonale pracować dla marki w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Hypermedia Isobar specjalizuje się w tworzeniu opowieści marek, które klienci biorą sobie do serca, tak mocno, że stają się one częścią ich codziennego życia; zaskakują, angażują i fascynują, dzięki czemu klienci naszych marek chętnie oglądają ich kolejne odsłony. I właśnie w ten sposób zbudowaliśmy zwycięską platformę komunikacji, która już od tej wiosny zacznie przybliżać konsumentom najnowsze technologie LG - komentuje Ewa Wolska-Rzewuska szefowa Działu Integrated Hypermedia Isobar.

Głównym celem komunikacji jest budowanie wizerunku marki LG wśród konsumentów, poprzez dedykowane działania dla poszczególnych kategorii, jak: telewizory, mobile, AV, AGD, monitory.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij