15 maja NIVEA celebruje czas dla rodziny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
15 maja NIVEA celebruje czas dla rodziny

NIVEA podjęła kolejną inicjatywę wzmacniającą więzi rodzinne. 15 maja 2017 r., w ramach Międzynarodowego Dnia Rodzin i akcji fundacji Humanites „Dwie Godziny dla Rodziny”, pracownicy NIVEA otrzymają dwie godziny wolnego czasu, które będą mogli przeznaczyć na pielęgnowanie relacji rodzinnych.

Polacy są jednym z najwięcej pracujących narodów w Europie. Wszyscy narzekamy na pośpiech i ciągły brak czasu. Jednocześnie z badań wynika, że benefit w postaci czasu wolnego przedkładamy ponad finansowy. Równowaga miedzy pracą a życiem prywatnym jest źródłem zadowolenia, poczucia spełniania się w różnych rolach i znacznie zwiększa motywację zawodową. NIVEA już od dawna bardzo dba o wzmacnianie tego obszaru. Te dwie dodatkowe godziny 15 maja to kolejny gest symbolizujący nasze podejście i wartości, w które głęboko wierzymy.” – mówi Martyna Kostrzyńska, PR Manager NIVEA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

NIVEA nie zapomina, że rodzina to nie tylko rodzic – pracownik, ale też pracownik syn czy córka, którzy także chętnie spędzą czas ze swoimi rodzicami i innymi członkami rodziny. Celebrowanie wartości rodzinnych jest wielowymiarowe. Faktem jest, że to jednak rodzicom najtrudniej łączyć pracę zawodową z opieką nad dziećmi. NIVEA od lat wspiera na tym polu swoich pracowników. W ramach programu Working Parents rodzice mogą m.in. skorzystać z 2 dodatkowych dni urlopu, a młodzi rodzice dostają wyprawki produktowe dla swojego maluszka. Na terenie biura działa przedszkole pracownicze, które jest dofinansowywane przez firmę. Jest także pokój dla matki karmiącej, aby mamy mogły spokojnie i w komfortowych warunkach nakarmić swoje dziecko. Na parkingu firmy znajdują się specjalnie komfortowe miejsca parkingowe dedykowane ciężarnym.

W czasie nieobecności związanej z urlopem macierzyńskim zatrudniamy w to miejsce osoby na zastępstwo. Dzięki temu żadna mama w NIVEA nie musi się martwić o realizację obowiązków zawodowych podczas nieobecności, a po zakończeniu urlopu macierzyńskiego może w komfortowych warunkach wrócić na swoje miejsce i, korzystając z elastycznego czasu pracy - łączyć obowiązki zawodowe z opieką nad dzieckiem.” – dodaje Martyna Kostrzyńska.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij