Warszawa „Po stronie natury”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warszawa „Po stronie natury”

Trwa akcja ambientowa organizowana w ramach piątej edycji programu „Po stronie natury”. Pierwsze wydarzenie odbyło się w ostatni weekend w Warszawie. W kolejne soboty i niedziele poparcie dla idei sadzenia drzew i ochrony przyrody będzie można wyrazić w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

W sobotę i niedzielę na Pasażu Wiecha w Warszawie kilkaset osób zadeklarowało, że jest „Po stronie natury”. Dzięki specjalnie przygotowanemu nośnikowi wyposażonemu w duży ekran, aparat i łącze internetowe przechodnie mogli zobaczyć swoje zdjęcie na interaktywnym billboardzie oraz pokazać innym, że są wrażliwi na kwestie ochrony środowiska. W efekcie akcji na Facebooku pojawiło się blisko 200 fotografii z hasłem „Popieram to”. Większość osób znała program „Po stronie natury” z wcześniejszych edycji. Przechodnie, którzy zetknęli się z nim po raz pierwszy również chętnie wyrażali swoje poparcie dla jego idei. W ramach warszawskiej akcji rozdano kilkaset sadzonek. Uczestnicy ambientu najchętniej pozowali do zdjęć w gronie znajomych i rodziny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Program „Po stronie natury” został zainicjowany w 2009 roku. Od początku istnienia organizowany jest dzięki współpracy Żywiec Zdrój, Fundacji Nasza Ziemia oraz Lasów Państwowych. Celem programu jest kształtowanie postaw proekologicznych oraz edukacja o istotnym wpływie drzew na środowisko, w którym żyjemy. Realizowane działania mają zwrócić uwagę na potrzebę sadzenia drzew, które produkują tlen i odgrywają bardzo ważną rolę w łańcuchu życia. Program pokazuje także, że dbałość o drzewa to nie tylko obowiązek leśników, ale zadanie wszystkich ludzi, którzy korzystają z dóbr lasów.

Do programu „Po stronie natury” może się przyłączyć każdy. Wystarczy odwiedzić stronę www.postronienatury.pl i kliknąć w przycisk POPIERAM TO! W zamian za wsparcie każdy otrzyma niespodziankę – możliwość zobaczenia siebie w filmie z ambasadorem programu - Sebastianem Karpielem-Bułecką!

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij