Rozświetlone technologiczne serce Warszawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rozświetlone technologiczne serce Warszawy

The Heart Warsaw to platforma współpracy biznesu z technologicznymi start-upami. Innowacyjną koncepcję aranżacji wnętrz na 38 piętrze Warsaw Spire przygotowała firma Workplace Solutions.

The Heart Warsaw zajmuje obecnie 1 700 metrów kwadratowych powierzchni w kompleksie Warsaw Spire. Podzielona jest na część biurową oraz salę konferencyjną. Ważnym elementem kreującym charakter przestrzeni jest oświetlenie. Uwagę odwiedzających przykuwa szczególnie sufit

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

z podświetleniem RGB, sterowanym za pomocą pilota. Unikatowa instalacja świetlna została opracowana i wykonana przez technologów z Advertis.

Zadanie polegało na uzyskaniu efektu ambientowego światła z szeroką gamą kolorów do wyboru, tak aby można było dopasować je do okazji bądź identyfikacji wizualnej danej firmy – mówi Karol Jaworski, technolog Advertis. Światło z odpowiednio rozmieszczonych listew z soczewką rozprasza się na powierzchni podwieszonego sufitu składającego z białych wysp o kształcie trójkątów, dając lekko mieniący się nastrojowy efekt delikatnego oświetlenia.

Przestronna sala konferencyjna podzielona jest na cztery sekcje, które można połączyć bądź wydzielić w zależności od potrzeb. Każdą z sekcji można niezależnie sterować i wybrać odmienne wersje kolorystyczne. Podświetlony sufit zdobiący The Heart Warsaw można podziwiać również z Placu Europejskiego.

System oświetlenia został opracowany przez Advertis, według koncepcji pracowni architektonicznej Workplace Solutions.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij