Trójwymiarowy Dzień Dziecka z Piccolo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Trójwymiarowy Dzień Dziecka z Piccolo

Piccolo łączy elementy fantazji z rzeczywistością – na Dzień Dziecka przygotowało supernowoczesną niespodziankę: magiczne tatuaże 3D. Wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość, po raz kolejny udowadnia,że ma klucz do zaczarowanego świata dziecięcej wyobraźni i idealny pomysł na prezent!

Dzięki Piccolo tegoroczny Dzień Dziecka nabiera zupełnie nowego wymiaru i przenosi najmłodszych tam, gdzie spełniają się marzenia. Wszystko za sprawą niezwykłych tatuaży dołączanych do dwóch smaków Piccolo: brzoskwinia i truskawka. Tatuaże 3D po zeskanowaniu mobilną aplikacją Tap2C zmieniają się w trójwymiarowe, poruszające się kreskówkowe postaci: krokodyla podrzucającego truskawkę, figlującą małpkę, sympatycznego węża z truskawką, latającą papugę i oczywiście kultową postać Piccolo, która już od 25 lat towarzyszy najmłodszym podczas najważniejszych rodzinnych wydarzeń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

1 czerwca zniknie więc granica między rzeczywistością i fantazją. Owocowe bąbelki „wystrzelą” w samym środku dżungli wśród dzikich zwierząt z ożywionych tatuaży albo na egzotycznej bezludnej wyspie. Wyobraźnia nie ma granic! Dzięki prezentom od Piccolo w tym roku Dzień Dziecka stanie się jeszcze bardziej kolorowy i fascynujący.

A to przecież najmłodsi lubią najbardziej.

Z okazji Dnia Dziecka Piccolo dołącza do Piccolo Peach i Strawberry aż 50 000 zestawów prezentowych, zawierających pięć trójwymiarowych tatuaży. Produkt jest dostępny w sieciach: Żabka i Carrefour. Innowacyjna promocja marki Piccolo skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Zapowiada się niezapomniany i trójwymiarowy Dzień Dziecka z Piccolo - owocowa mega frajda.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij