Mamy w liczbach, czyli raport DBMS, we współpracy z SentiOne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mamy w liczbach, czyli raport DBMS, we współpracy z SentiOne

Wspierają w trudnych chwilach, troszczą się o nas przez cały, są najlepszymi psychologami, kucharkami, pielęgniarkami, pisarkami, superbohaterkami – każdego dnia ratują świat.

Mogą zastąpić Ci każdego, ale nikt nie jest w stanie ich zastąpić. Dla nich niemożliwe nie istnieje! Znajdą rozwiązanie na każdy problem, a ich miłość jest nieskończona, silna i bezwarunkowa! O kim mowa? Oczywiście o najwspanialszym istotach na Ziemi, czyli Mamach!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mama… jedno słowo, a tak wiele znaczy. Powstały o nich wiersze, piosenki… Fromm pisał: „Matka jest ciepłem, jest pokarmem, matka jest pełnym błogości stanem zadowolenia i bezpieczeństwa”, natomiast Gałczyński mówił: „Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz.”

Natomiast my oddajemy dziś w Twoje ręce raport. Raport, który pokazuje jaka jest dzisiejsza, polska mama. Jak zachowuje się w sieci, co kupuje, jakie reklamy najchętniej otwiera, kiedy ma czas (jeśli w ogóle taki posiada ;)), o czym mówi w social mediach. Raport ten powstał z inicjatywy DBMS Sp. z o.o., we współpracy z SentiOne Sp. z o.o.. Patronem medialnym raportu jest Marketing i Biznes. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Raport pobierz tutaj

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij