Wonder Woman przejęła konto Multikina na Instagramie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wonder Woman przejęła konto Multikina na Instagramie

Sieć kin Multikino w związku z premierą filmu „Wonder Woman” przygotowała dla swoich followersów na Instagramie niespodziankę. 29 maja konto przejmuje Wonder Woman, która odwiedzi różne miejsca w Warszawie.

Multikino ma na Instagramie ponad 14 tysięcy obserwujących. Do tej pory między innymi z okazji premiery filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” konto @multikino_polska przejął Piotr Stramowski, a przy premierze filmu „Sztuka kochania” Magdalena Boczarska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

2 czerwca br. do kin wchodzi film „Wonder Woman”. Z tej okazji Multikino zaprosiło do przejęcia konta na Instagramie Wonder Woman, w którą wciela się @camillekaftan. O tym, które miejsca w Stolicy zdecydowała się odwiedzić Wonder Woman jako pierwsi dowiedzą się followersi @multikino_polska. Finał akcji będzie połączony w konkursem dla fanów sieci Multikino. Szczegóły pojawią się na Instagramie we wtorek 30 maja br.

Backstage zwiedzania Warszawy przez Wonder Woman będzie można śledzić na Snapchacie Multikina oraz na Insta Stories @multikino_polska.

Akcja została zorganizowana przez Multikino oraz dystrybutora filmu „Wonder Woman” Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o.o.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij