LoveBrands Relations dla RED Real Estate Development

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LoveBrands Relations dla RED Real Estate Development

Deweloper mieszkaniowy z wieloletnim doświadczeniem – firma RED Real Estate Development – rozpoczął współpracę z agencją LoveBrands Relations, specjalizującą się w tworzeniu i realizacji strategicznej komunikacji marketingowej.

Agencja będzie odpowiedzialna, między innymi, za opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacyjnej spółki. Do zadań LoveBrands Relations będzie należało budowanie i umacnianie wizerunku RED Real Estate Development w zakresie media relations, komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz działań prowadzonych w mediach społecznościowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cieszymy się, że możemy przyczynić się do promowania wizerunku firmy deweloperskiej z bogatym doświadczeniem na polskim rynku, takiej jak RED Real Estate Development. Jesteśmy przekonani, że praca naszego zespołu przyniesie wymierne rezultaty – mówi prezes LoveBrands Relations, Dorota Bieniek-Kaska.

Firma deweloperska RED Real Estate Development odnajduje interesujące lokalizacje i bierze aktywny udział w odkrywaniu ich uroków. Do tej pory wybudowała w Polsce ponad 1 000 nowoczesnych mieszkań, loftów i apartamentów oraz blisko 14 tys. mkw. powierzchni usługowych. W warszawskiej dzielnicy Ursus deweloper realizuje dwa budynki osiedla Alpha Park (182 mieszkania), a we Wrocławiu ostatni etap ekskluzywnego osiedla Nowa Papiernia (171 soft loftów i apartamentów). Budowa trzeciego etapu osiedla Red Park w Poznaniu (137 mieszkań) zaplanowana jest na III kwartał 2017 roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij