Planet PR buduje strategię komunikacji Future Processing

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Planet PR buduje strategię komunikacji Future Processing

Agencja Planet PR opracowuje międzynarodową strategię komunikacji dla Future Processing – jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm IT w Polsce i Europie Centralnej (wg rankingu przeprowadzonego przez Deloitte).

Wcześniej agencja przeprowadziła dla FP audyt komunikacyjny oraz opracowała strategię marki. Współpraca ma charakter projektowy i trwa od stycznia br.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Dzięki obecności w sieci GlobalCOM Planet PR z powodzeniem może realizować projekty o skali międzynarodowej. W przypadku strategii dla Future Processing mamy okazję współpracować z partnerami z Wielkiej Brytanii i Niemiec – mówi Łukasz Wilczyński, Prezes Zarządu Planet PR.

Istniejąca od 10 lat agencja Planet PR, będąca częścią międzynarodowej sieci PR – GlobalCOM, specjalizuje się w przygotowywaniu audytów, badaniu wizerunku marek, opracowywaniu strategii komunikacji, realizacji wydarzeń oraz bieżącej, kompleksowej obsłudze PR klientów.

O Future Processing:

Według raportu Computerworld TOP 200 z 2015r., Future Processing zajmuje 25 miejsce w rankingu polskich firm branży ICT o największym zysku netto oraz znajduje się w pierwszej dziesiątce firm o największym wzroście zatrudnienia w 2014 r. Raport magazynu ITwiz opublikowany w czerwcu 2015 r, umieścił Future Processing na 7 miejscu pośród największych eksporterów usług IT w Polsce.

W rankingach przeprowadzonych przez Deloitte, Future Processing zostało uznane za jedno z 20 najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie Centralnej. Według miesięcznika Forbes, zajmuje 13. miejsce pośród polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość, a w badaniu Universum Student Survey zdobyło tytuł Idealnego Pracodawcy 2013, 2014 i 2015 r.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij