Jak nie zostać na lodzie w słonecznym kurorcie? Rusza kampania edukacyjna portalu Walutomat i polskich blogerów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak nie zostać na lodzie w słonecznym kurorcie? Rusza kampania edukacyjna portalu Walutomat i polskich blogerów

Ile pieniędzy zabrać na wakacje? Płacić kartą, czy gotówką? Jak założyć i prowadzić konto walutowe? Jak podróżować tanio i komfortowo, a przede wszystkim, na co zwracać uwagę, aby nie dać się oszukać?

Na te ważne dla planujących urlop za granicą pytania odpowie Mr. Złotówa, jeden z najpopularniejszych polskich blogerów ekonomicznych, w serii bezpłatnych poradników. Vademecum opublikuje w gorącym wakacyjnym okresie społecznościowa platforma wymiany walut on-line Walutomat.pl. Będzie to pierwszy etap kampanii edukacyjnej poświęconej rozsądnemu gospodarowaniu pieniędzmi w czasie urlopu, która potrwa do końca sierpnia. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Według danych CBOS co roku na zagraniczne wakacje wybiera się około 20 procent Polaków. Średnio zabierają ze sobą 900 euro. To spora suma, której odłożenie na wyjazd jest dla wielu osób dużym wyzwaniem – mówi Magdalena Jasnoch, Online Marketing Manager spółki Currency One, właściciela serwisu Walutomat.pl. - Celem naszej kampanii jest wskazanie skutecznych sposobów zaoszczędzenia pieniędzy na wymarzone wakacje bez zaciskania pasa. Podpowiemy także, w jaki sposób przez cały rok racjonalnie prowadzić wydatki, używając prostych instrumentów finansowych, aby zaoszczędzić pieniądze na urlop. Zainteresowani wyjazdem dowiedzą się również, jak korzystnie nabyć walutę niezbędną do zagranicznych wojaży. Zaprezentujemy metody mądrego prowadzenia wakacyjnego portfela, które pozwolą zaoszczędzić nawet 200 zł, bez konieczności rezygnowania z dostępnych atrakcji i zmniejszania komfortu wypoczynku. 

Seria poradników przeznaczona jest dla osób planujących wyjazdy zagraniczne. Znajdą się w nich informacje dotyczące m.in. kwestii alertów walutowych, dostępności gotówki za granicą i polecanych sposobów płatności w innych krajach. O finansowych przygotowaniach do podróży i meandrach rynku walut opowie wspomniany Mr. Złotówa, autor jednego z najbardziej poczytnych blogów finansowych „Bankobranie” – ukazał się już jego pierwszy e-poradnik z tej serii pt. „Jak przygotować się do wyjazdu zagranicznego pod kątem finansowym”. Poradnik można również pobrać ze strony internetowej Walutomat.pl 

O swoich przygodach z walutami i potrzebie łatwej i taniej wymiany walut opowiedzą również znani blogerzy podróżniczy, m.in.: www.duze-podroze.plwww.magneszpodrozy.plwww.podrozniczo.pl www.praktycznyprzewodnik.blogspot.com

Dopełnieniem kampanii jest wakacyjny konkurs fotograficzny pt. „Niesamowite wakacje”, który potrwa od 22 czerwca do 31 lipca br. Zadanie konkursowe, przed którym staną uczestnicy, polega na opisaniu i udokumentowaniu zdjęciem, opisem, kolażem, rysunkiem czy filmikiem najbardziej niesamowitego miejsca, w jakim spędzali wakacje. Autorzy najciekawszych prac, które podbiją serca jurorów, zdobędą bardzo atrakcyjne nagrody. Są to: bon wakacyjny portalu wakacje.pl na wycieczkę o wartości 4 tysięcy złotych – odpowiadający kwocie najczęściej przeznaczanej przez Polaków na zagraniczne wakacje, iPad, aparat fotograficzny oraz gadżety marki Walutomat. 

Szczegóły kampanii wakacyjnej można znaleźć także na stronie internetowej Walutomat.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij