Park of Poland z agencją New Event Story

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Park of Poland z agencją New Event Story

W gminie Mszczonów rozpoczęła się budowa największej inwestycji w Polsce, Pierwszym etapem budowy jest park wodny Suntago Wodny Świat. Kompleksową realizacją ceremonii wbicia pierwszej łopaty zajęła się agencja New Event Story.

W specjalnie przygotowanej przestrzeni, w pięknej aranżacji scenograficznej nawiązującej do wody odbyło się spotkanie prasowe, prezentacja inwestycji oraz oficjalne wbicie pierwszej łopaty przez przedstawicieli władz, inwestorów i partnerów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Bardzo ważnym dla nas aspektem przy wyborze agencji była kreatywność. Zależało nam na nietypowych rozwiązaniach, które wywołają efekt „wow” na naszych gościach. Chcieliśmy jasno zakomunikować skalę i wielkość inwestycji zarówno przyszłym klientom, jak i naszym partnerom biznesowym” – mówi Ewelina Jędrysiak, specjalista ds. PR i marketingu w Global City Holdings.

„Przygotowując koncepcję wydarzenia staraliśmy się znaleźć takie nośniki eventowe, który zaprezentują spektakularność inwestycji, nie zapominając, że jest to event inaugurujący budowę. Dlatego w zaaranżowanej przestrzeni można było znaleźć elementy symbolizujące wodny świat: kurtyny wodne, żywa roślinność czy falujące tiule oraz typowo budowlane, czyli koparki. W centralnej części przestrzeni została przygotowana specjalna scena z wygiętym jęzorem diodowym nawiązującym do elementów inwestycji". – mówi Nina Żukowska, Dyrektor Zarządzająca w New Event Story.

Ekran diodowy którego użyto na evencie, dał niezwykłe możliwości zaaranżowania przestrzeni scenicznej. Poprzez wygięcie tworzył jednolitą powierzchnię, łącząc w sobie horyzont sceny oraz jej podłogę na wzór wodospadu. Specjalnie przygotowane animacje zapewniały niesamowity efekt spadającej wody, prosto pod stopy prelegentów, co robiło ogromne wrażenie na gościach nie tylko z Polski.

Wydarzenie odbyło się na terenie, na którym powstanie cały kompleks Park of Poland. Po pierwszej wizji lokalnej okazało się, że cały teren pod event trzeba stworzyć od zera. Poziomowanie i utwardzanie terenu pod konstrukcję hali namiotowej oraz budowa całej infrastruktury eventowej trwała ponad dwa tygodnie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij