Samsung po 40 latach spełnia marzenia polskiego, emerytowanego pilota o locie w kosmos

Samsung po 40 latach spełnia marzenia polskiego, emerytowanego pilota o locie w kosmos

Lata siedemdziesiąte. Czterej polscy piloci mieli szanse na lot w kosmos. Dużo trudnych decyzji, przygotowania, nadzieje i wielki zawód. Samsung po latach spełnia marzenia kandydatów historycznej misji Sojuz 30.

27 czerwca 1978 roku. Dzień, w którym miało spełnić się największe marzenie młodego gen. Tadeusza Kuziory. 27 czerwca miał zobaczyć coś niesamowitego, dotknąć tego, co nieuchwytne i doświadczyć tego, czego jeszcze nikt. Tego dnia miał zrobić coś niemożliwego i przeżyć niezwykłą przygodę - miał polecieć w kosmos. Nie poleciał.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowe technologie Samsunga pomogły zrealizować marzenie gen. Kuziory. Dzięki wirtualnej rzeczywistości odtworzyli lot z 1978 roku.

Za kreację kampanii odpowiada agencja VML.

PS

O podróżowaniu marzy każdy, ale za wycieczką w kosmos będzie tęsknił ten, kto doświadczył tego niezwykłego przeżycia. Audi w swojej reklamie, wyemitowanej podczas zeszłorocznego Super Bowl, opowiedziało historię starzejącego się kosmonauty, któremu brakuje kosmicznych wycieczek.

PS2

Samsung już nie raz pokazał, że dzięki VR wszystko jest możliwe. Niedawno zaprezentował historię, która ma pomóc naszej wyobraźni wyrwać się ze schematów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij