Konsultacje biznesowe Vol.3

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Konsultacje biznesowe Vol.3

Gdzie można spotkać eksperta, który spojrzy na Twój biznes profesjonalnym okiem? W jakim miejscu uzyskać cenne porady, które pozwolą rozwinąć startup w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo? Odpowiedź to: konsultacje biznesowe Vol. 3 w katowickim Idea Hub! Podczas wydarzenia, które odbędzie się...

...11 lipca (wtorek) biznesowych wskazówek udzielać będą eksperci: Szymon Pieczyński, Oscar Rak oraz Rafał Pawlus.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas trzeciej edycji konsultacji biznesowych w katowickim Idea Hub uczestnicy będą mogli skonsultować ze specjalistami swój pomysł na startup, jak również porozmawiać o problemach napotykanych podczas prowadzenia biznesu. Celem wydarzenia jest udzielenie profesjonalnej pomocy przedsiębiorcom będącym na początku swojej przygody z własnym biznesem.

Konsultacje skierowane są do właścicieli firm, startupowców oraz osób noszących się z zamiarem otworzenia własnej działalności.

Spotkanie poprowadzą doświadczeni eksperci:

Szymon Pieczyński – Dyrektor Zarządzający w Kava Studio

Współzałożyciel Stowarzyszenia GRUBA: Śląski Kolektyw Ludzi Kreatywnych oraz Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Swoje doświadczenie zawdzięcza pracy dla globalnych i ogólnopolskich marek, takich jak: Tymbark, Mercedes-Benz czy Tiger Energy Drink, jak również lokalnych przedsiębiorców. Współtwórca projektu edukacyjnego Patrzymy Szerzej, zajmującego się publikacją profesjonalnych podcastów oraz vlogów na temat przedsiębiorczości oraz marketingu.

Oscar Rak – Dyrektor Zarządzający Goodkloo

Właściciel agencji strategiczno-kreatywnej Goodkloo, który budował swoje doświadczenie przy projektach dla korporacji technologicznych, takich jak Microsoft czy IBM. Pracował również dla mikroprzedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. Jak poprzedni prelegent, Szymon Pieczyński, jest współtwórcą projektu edukacyjnego Patrzymy Szerzej.

Rafał Pawlus – IT Project Manager w POSSIBLE

Od zawsze związany ze Śląskiem – zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Organizator niejednego wydarzenia: począwszy od cyklu konferencji dotyczących zwiększania efektywności produkcji po prowadzenie Klubu Studenckiego „Spirala” na Politechnice Śląskiej. Obecnie pracuje w gliwickim POSSIBLE, gdzie zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi. Miłośnik zwinnego podejścia do każdego projektu.

Konsultacje odbędą się 11 lipca (wtorek) w godzinach 17.30-20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona do 10. Przewidziany czas konsultacji dla każdego uczestnika to 15 minut. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij