Skuteczność email marketingu i marketing automation - nowy raport z globalnego badania od GetResponse już jest!

E-mail Marketing

partnerem merytorycznym działu jest GetResponse

Skuteczność email marketingu i marketing automation - nowy raport z globalnego badania od GetResponse już jest!

Jaki jest stan email marketingu i marketing automation w Polsce i na świecie? Jak oceniany jest email marketing w porównaniu do innych działań? Jak zwiększyć zwrot z inwestycji przy wykorzystaniu email marketingu, content marketingu i automatyzacji? Zapoznaj się z nowym raportem od GetResponse.

42% polskich marketerów planuje zwiększenia nakładów na email marketing w 2017 roku, 58,4% polskich ankietowanych przyznało, że stosuje personalizację i segmentację wysyłanych treści, a aż 17% marketerów w skali globalnej przyznaje, że nie wykorzystuje automatyzacji marketingu w swoich działaniach, wynika z opublikowanego właśnie raportu GetResponse "Skuteczność email marketingu i marketing automation". Dane przedstawione w raporcie oparte zostały na globalnym badaniu przeprowadzonym w 127 krajach, które objęło 2800 marketerów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Opublikowany raport ma na celu wsparcie marketerów i przedsiębiorstw m.in. w zakresie analizy strategicznego podejścia do email marketingu, zdobycia wiedzy dotyczącej najlepszych praktyk w email marketingu, a także oceny szans dla automatyzacji marketingu.

Z raportu dowiesz się także o kluczowych korzyściach, które możesz osiągnąć dzięki email marketingowi oraz czym jest marketing automation, dlaczego warto z niego skorzystać i jakie techniki automatyzacji są wykorzystywane na świecie.

Pełny raport "Skuteczność email marketingu i marketing automation" dostępny jest za darmo na tej stronie.

Raport przygotowany został przez GetResponse, we współpracy z Content Marketing Institute oraz Holistic Email Marketing. Patronami badania na rynku polskim są: NowyMarketing, Izba Gospodarki Elektronicznej i Polskie Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego SMB.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij