Networking w biznesie – codzienność czy nowość?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Networking w biznesie – codzienność czy nowość?

Na czym polega coraz popularniejsze zjawisko networkingu? Jakie korzyści dla przedsiębiorców ze sobą niesie? Czy warto brać w nim udział? Na te pytania we wtorek 18 lipca odpowie Michał Kozik, prelegent inauguracyjnego śniadania networkingowego w katowickim Idea Hub.

Śląscy przedsiębiorcy, począwszy od najbliższego wtorku, będą mogli „budzić się” w Idea Hub na śniadaniach networkingowych. Podczas pierwszego spotkania z cyklu „Pobudka w Hubie”, Michał Kozik poprowadzi warsztat z efektywnego networkingu – wytłumaczy w czym tkwi jego idea i udowodni, że zaangażowanie się w tego typu działania pomaga realnie rozwijać biznes. Ponadto, uczestnicy dowiedzą się jak nawiązywać kontakty z innymi przedsiębiorcami, inwestorami oraz ekspertami. Prelegent zdradzi także skuteczne sposoby na podtrzymywanie kluczowych relacji oraz na integrację ze środowiskiem biznesowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W poznaniu tajników networkingu śląskim przedsiębiorcom pomoże Michał Kozik – architekt i dyrektor kreatywny w grupie KMK – katowickim, interdyscyplinarnym studio projektowym. Nasz trener specjalizuje się w zarządzaniu projektami: jest certyfikowanym Project Managerem metodyki zarządzania projektami PRINCE2 oraz Scrum Masterem, osobą zajmującą się identyfikowaniem potrzeb otoczenia w strukturze organizacji pracy SCRUM. Michał Kozik jest absolwentem architektury i urbanistyki na Politechnice Śląskiej, studiował także na Universidade de Beira Interior w Portugalii.

W dniu 18 lipca (wtorek) o godzinie 10.30 zapraszamy na inauguracyjne śniadanie networkingowe w katowickim Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w CH Silesia City Center, przy ul. Chorzowskiej 107 w Katowicach. Dla wszystkich uczestników spotkania pt. „Networking, czyli budowanie trwałych kontaktów biznesowych” przewidziany jest smaczny posiłek na początek dnia.

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc została ograniczona do 10. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez tę stronę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij