Mniej roBOTY dla moderatorów – chatbot Męskie Granie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mniej roBOTY dla moderatorów – chatbot Męskie Granie

Studio KODA Bots przygotowało dla marki Żywiec chatbota wspierającego komunikację trasy koncertowej Męskie Granie. Przez pierwsze 3 tygodnie poprawnie obsłużył ponad 94% przychodzących do niego wiadomości.

- Stworzyliśmy pierwszy tego typu eventowy chatbot w Polsce, zawierający zawsze aktualne informacje o koncertach, dostępności biletów, biogramy artystów, fotorelacje i quiz – mówi Mariusz Pełechaty, Head of Product w KODA Bots.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rozwiązanie jest dostępne na platformie Facebook Messenger. Wystarczy kliknąć w przycisk “wyślij wiadomość” na fanpage’u Męskie Granie na Facebooku. Użytkownik może wybrać temat, który go interesuje lub wpisać swoje pytanie dot. trasy koncertowej. Przez pierwsze 3 tygodnie chatbot poprawnie zinterpretował aż 94% wysłanych do niego pytań, a w 55% przypadków jego odpowiedzi były dla użytkowników wyczerpujące.

- Wnioski z setek konwersacji są dla nas fantastycznym materiałem do optymalizacji działania chatbota. Zarówno na poziomie jego konstrukcji, jak i planowania interakcji z użytkownikiem, czyli odpowiadania w języku naturalnym na zadawane pytania. Cieszymy się z tego, że dla większości użytkowników chatbot stanowi wyczerpujące źródło informacji. Dodatkowe pytania kierowane bezpośrednio do moderatora najczęściej wynikały z chęci ich potwierdzenia lub uzupełnienia – dodaje Mariusz Pełechaty.

KODA Bots to studio projektujące chatboty wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji i autorską platformę integrującą się z dowolnym API. Firma należy do Hexe Capital, wrocławskiej grupy spółek oferujących rozwiązania wspierające prowadzenie biznesu w Internecie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij