Artur Janik dyrektorem rozwoju ClickAd

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Artur Janik dyrektorem rozwoju ClickAd

Artur Janik od lipca 2012 roku pełni funkcję Chief Development Officera (CDO) w grupie ClickAd, gdzie zajmie się opracowaniem i implementacją koncepcji strategicznych wszystkich linii biznesowych.

 - Kiedy obejmowałem funkcję prezesa zarządu ClickAd jednym z najważniejszych zadań, które przede mną stanęło było stworzenie efektywnych struktur i rozwój poszczególnych linii biznesowych – mówi Maciej Teliszewski, prezes ClickAd. – Bez zaangażowania Artura Janika, grupa ClickAd nie miałaby tak silnej pozycji na rynku jaką obecnie zajmuje. Jednym z największych sukcesów Artura jest zbudowanie i dalszy rozwój sieci afiliacyjnej AdLeader a także całej architektury usług Performance Marketingu czyli rozliczeń za efekt, z której jesteśmy dumni i która jest jednym z motorów wzrostu Grupy. Również dzięki Arturowi generowaliśmy i generujemy wspólnie wszelkie nowinki technologiczne i projekty takie jak Audience Targeting czy InImage Advertising, budujące naszą eksperckość i przewagi rynkowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 Artur Janik od października 2011 roku pełnił funkcję Chief Operating Officera w ClickAd. Odpowiadał za operacyjne zarządzanie firmą, wyniki finansowe oraz tworzenie długofalowej strategii rozwoju spółki. Z branżą internetową związany jest od 2007 roku. Nadzorował prace dla marek takich jak m.in.: Totalizator Sportowy, Expander, Millenium Bank, Axa, Vobis, Asus, Komputonik i Śnieżka. Wielokrotnie był prelegentem na konferencjach branżowych organizowanych m.in. przez IAB Polska i IDG. Pasjonat nowych technologii, rozwiązań internetowych i sportów ekstremalnych, w tym roweru górskiego i snowboardu. Absolwent Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij