Face it! modowo - Solna 1 i Gawor Collection nowymi klientami agencji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Face it! modowo - Solna 1 i Gawor Collection nowymi klientami agencji

Dwie modowe marki dołączyły do portfolio klientów Face it! Od lipca agencja współpracuje z ekskluzywnym Showroomem Solna 1 oraz marką galanteryjną Gawor Collection. Do zadań agencji należeć będzie organizacja eventów, prowadzenie działań media relations oraz w mediach społecznościowych.

Agencja została wybrana w drodze rekomendacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Solna 1 to luksusowy Showroom znajdujący się przy ul. Solnej 1 w Krakowie, który oferuje projekty polskich projektantów takich jak Maciej Zień, Dorota Goldpoint, Project Mess, Just Unique. Solna 1 organizuje także pokazy mody, nie tylko w Krakowie. Marka stworzona została z myślą o współczesnych kobietach, które doskonale orientują się w świecie mody, ale wciąż poszukują stylowych rozwiązań poza głównym nurtem. Solna 1 idealnie łączy trendy z indywidualnym stylem i najwyższą jakością. Miejsce charakteryzuje nieszablonowa moda, indywidualizm, niepowtarzalny styl.

Gawor Collection to producent torebek i akcesoriów damskich, działający na rynku europejskim od 2008 roku. Galanteria skórzana tworzona przez Gawor Collection oferuje produkty najwyższej jakości o unikalnych wzorach. Klientki mogą spersonalizować modele torebek np. poprzez wybór własnej kolorystyki. Projekty wykonywane są z należytą precyzją przez wyspecjalizowanych kaletników. Jako jedyna marka w Polsce Gawor Collection oferuje także elementy wystroju wnętrz wykonane z naturalnej skóry tj. dywany, poduszki, panele ścienne, zasłony. Kolekcje wyróżniają się niepowtarzalnymi wzorami i trwałością. Klient może także zaprojektować własny wzór dywanów i poduszek.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij