Dzięki Asusowi nurkowanie nabierze nowego znaczenia – poznasz ocean w zgodzie z rytmem swojego serca

Dzięki Asusowi nurkowanie nabierze nowego znaczenia – poznasz ocean w zgodzie z rytmem swojego serca

Mówi się, że odkrywanie nowych miejsc daje wolność, a nurkowanie to jedyna dziedzina, w której dotknięcie dna to sukces. Sofia Gomez wraz z marką Asus opowiada historię o swoim życiu w wodzie oraz technologii, która oświetla jej przestworza oceanu tempem jej tętna.

Agencja Amsterdam Worldwide, na potrzeby Asusa, zaprojektowała specjalny skafander nurkowy, dzięki któremu przygoda w głębinach oceanu będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Bohaterka spotu ma bowiem na sobie technologię, która podczas pływania podświetla strój w rytm bicia jej serca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Skafander jest zasilany nowym urządzeniem marki - ASUS Transformer 3 Pro, który został zaprojektowany, aby oferować najwyższą i niespotykaną wcześniej wydajność i stabilność podczas pracy.

PS

Dzięki rozwojowi technologii życie stale wydaje się łatwiejsze i ciekawsze. Dzięki niej marketingowcy Nike stworzyli futurystyczny stadion lekkoatletyczny, który lepiej niż cokolwiek zmotywuje cię do wytężonej pracy. To na tej bieżni będziesz walczył ze swoim największym przeciwnikiem - sobą.

PS2

Niedawno rozwój technologii w swoim nowym produkcie zaprezentowała polska marka Drutex. SmartWindow to nowoczesny, pierwszy na rynku produkt, który składa się z interaktywnego okna oraz jednostki sterującej, dzięki której mamy możliwość interakcji z produktem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij