Daikiri i Margarita w finale konkursu Dobry Wzór 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Daikiri i Margarita w finale konkursu Dobry Wzór 2017

Każdego roku Instytut Wzornictwa Przemysłowego nagradza najlepiej zaprojektowane produkty lub usługi na polskim rynku, przyznając im tytuł Dobry Wzór. Do finału tegorocznej, 24. edycji eksperci IWP wybrali aż dwie kolekcje Ceramiki Paradyż.

Do konkursu Dobry Wzór 2017 wybranych zostało w sumie 114 produktów i usług, w ramach 9 kategorii: dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania, nowe materiały produkcyjne, transport i komunikacja, moda i akcesoria. Kolekcje Ceramiki Paradyż zostały wyróżnione w kategorii dom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Finalistki Dobry Wzór 2017 - Daikiri i Margarita to najnowsze kolekcje polskiego producenta płytek ceramicznych. Pierwsza z nich, nawiązująca do geometrii surowego drewna, wyróżnia się charakterystycznymi, strukturalnymi dekorami w kształcie kostek lub poziomych pasów. Bazowe płytki w formacie 25x75 cm, dyskretnie odwzorowują słoje drzew. Dostępne są czterech kolorach: beżowym, kremowym, brązowym i szarym. Kolekcja Margarita, druga z wyróżnionych, stanowi idealne połączenie ponadczasowego stylu i nowoczesnej formy. Płytki w formacie 32,5x97,7 cm posiadają klasyczną paletę: Bianco i Nero, a także wersję Calacatta, inspirowaną modnym białym marmurem. Dopełnieniem dla płytek bazowych są dekory, które wyróżniają geometryczne struktury. Dzięki temu kolekcja Margarita idealnie koresponduje zarówno ze szkłem, metalem, jak i tekstyliami, podkreślając indywidualny charakter eleganckiej łazienki.

Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizację, zajmującą się systemowo wzornictwem, prowadzącą działalność na rzecz poprawy innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Patronat honorowy nad projektem objął Minister Rozwoju, a także Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Urząd Patentowy RP. Konkurują w nim produkty wytypowane na podstawie wskazań jedynego w kraju, niezależnego wzorniczego monitoringu rynku. W efekcie do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

Laureaci nagrody Dobry Wzór 2017 zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 26 października br. w siedzibie IWP w Warszawie. Tam również będzie można zobaczyć, podczas największej wystawie designu w Polsce, wszystkie przedmioty, które znalazły się w finale konkursu. Wystawa potrwa w dniach od 27 października do 3 grudnia br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij