Dziennik "Sport" od dziś ma nowego wydawcę - Whizz S.A.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dziennik

Dziennik „Sport”, gazeta ukazująca się w południowej Polsce od ponad 70 lat, od dziś ma nowego wydawcę – spółkę WHIZZ. To efekt umowy zawartej między dotychczasowym wydawcą „Sportu”, firmą Ringier Axel Springer Polska oraz WHIZZ S.A.

WHIZZ S.A. to dynamicznie rozwijająca się polska firma na rynku mediów, reklamy, PR i nowych technologii. - Jesteśmy dumni, że stajemy się częścią historii „Sportu” – tytułu o ponad 70-letniej, pięknej tradycji. Wraz z obecnym zespołem redakcyjnym, wzmocnionym przez WHIZZ, stawiamy sobie za cel rozwój dziennika, by uatrakcyjnić zarówno jego wersję prasową, a przede wszystkim odsłonę internetową, która stanie się zdecydowanie bardziej ciekawa dla czytelników – podkreśla Jarosław Matusiak, prezes WHIZZ S.A.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Cieszymy się, że "Sport" będzie się rozwijał pod okiem nowego właściciela, i że niezmiennie pozostanie ważnym źródłem informacji dla wszystkich fanów sportu w południowych regionach Polski. Serdecznie dziękujemy zespołowi "Sportu" za lata świetnej współpracy i trzymamy kciuki za przyszłość tytułu z tak piękną historią - mówi Marcin Biegluk, dyr. wydawniczy prasy codziennej w Ringier Axel Springer Polska.

- Chcemy jeszcze mocniej postawić na pokazywanie regionalnego oblicza sportu, idoli naszych czytelników „z ich sąsiedztwa” - w miastach, w których „Sport” ukazuje się od lat. Jednocześnie chcemy, by po „Sport" chętnie sięgali nie tylko dotychczasowi, ale też nowi, młodzi odbiorcy – dodaje Jarosław Matusiak.

Wydawany w Katowicach „Sport” to jeden z najstarszych i najbardziej poczytnych tytułów sportowych w Polsce. Ukazuje się nieprzerwanie od 72 lat.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij