„KiK mówi dzień dobry” - pierwszy sklep w Opocznie już otwarty!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„KiK mówi dzień dobry” - pierwszy sklep w Opocznie już otwarty!

Szeroki wybór ubrań oraz dodatków, zabawki, akcesoria do domu i ogrodu, a nawet słodycze i słone przekąski – to wszystko w jednym miejscu od czwartku 3 sierpnia mogą znaleźć mieszkańcy Opoczna i okolic. Wygodne zakupy w bardzo korzystnej cenie stały się możliwe dzięki otwarciu pierwszego sklepu KiK.

Marka KiK nie zwalnia tempa. Zaledwie tydzień po rozpoczęciu działalności kolejnego sklepu w Bydgoszczy, 3 sierpnia nastąpiło wielkie otwarcie w Opocznie. Portfolio sieci składa się z ponad 170 lokalizacji, a do końca roku ta liczba ma wzrosnąć do około 200.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

3 sierpnia nastąpiło wielkie otwarcie nowego sklepu KiK. By podkreślić podniosły nastrój tej chwili, nie obyło się bez symbolicznej, srebrnej wstęgi. Jej przecięcie stało się znakiem dla startu całodniowego świętowania tego wydarzenia.

Klienci w dniu wielkiego otwarcia dopisali. Na miejscu pojawili się opocznianie w różnym wieku. Na wszystkich, oprócz ciepłego przyjęcia, czekały rozmaite atrakcje i niespodzianki. W ramach powitania oraz podziękowania za przybycie, każdy mógł zrobić zakupy – w myśl motta marki – „korzystnie, modnie i z pomysłem” z 10-procentowym rabatem, który obejmował wszystkie produkty. Na otarcie łez – dla osób, którym nie udało się pojawić na tym wydarzeniu – przedłużono akcję rabatową, dzięki czemu 10 procent zniżki obowiązywało również przez kolejny dzień, do 4 sierpnia.

W ten wyjątkowy czwartek zakupy nie były wcale jedynym sposobem na to, by wrócić do domu z reklamówką pełną produktów z oferty sieci KiK. Obecni na wielkim otwarciu klienci mogli wziąć udział w rozmaitych konkursach, a także sprawdzić swoje szczęście w kole fortuny, w którym każdy uczestnik zostawał zwycięzcą. Ze względu na proste zasady zabawy - by zagrać, wystarczyło mieć paragon z zakupów w sklepie KiK na co najmniej 20 zł - cieszyła się ona dużym zainteresowaniem.

Nie zapomniano również o oprawie wydarzenia. Do zabawy i odwiedzenia sklepu KiK zachęcały hostessy, a w dobry nastrój wprowadzała muzyka, która, podobnie jak wszechobecne baloniki w firmowych barwach marki, przyciągnęła szczególną uwagą najmłodszych.

Pierwszy sklep sieci KiK otwarty w Opocznie znajduje się na terenie parku handlowego przy ul. Dworcowej 1a.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij