„Zgarniaj klawe fanty” w nowej promocji Królewskiego Niefiltrowanego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Zgarniaj klawe fanty” w nowej promocji Królewskiego Niefiltrowanego

Królewskie Niefiltrowane po raz kolejny daje konsumentom niepowtarzalną okazję, by poczuć klimat dawnej Warszawy.

W trwającej od 15 sierpnia promocji „Zgarniaj klawe fanty” kody spod kapsli wymieniać można na stylową koszulkę z nadrukiem nawiązującym do dawnych czasów, grę planszową „Kolejka” oraz vouchery do stylizowanego na PRL warszawskiego Escape Roomu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pod kapslami specjalnie oznaczonych promocyjnych opakowań Królewskiego Niefiltrowanego znajdują się unikalne kody. Żeby wziąć udział w promocji, należy rejestrować je na swoim koncie na stronie www.krolewskie.pl - zebranie odpowiedniej liczby kodów umożliwia odbiór wyjątkowych nagród, przywołujących klimat stolicy sprzed kilkudziesięciu lat.

By zdobyć wyjątkową koszulkę wystarczy zarejestrować 25 kodów. Nagrodą za 35 kodów jest gra planszowa „Kolejka”, w której uczestnicy mogą zapoznać się z codziennością lat 80. Konsumenci, którzy zbiorą 50 kodów będą mogli wraz z trójką swoich znajomych zmierzyć się z zagadkami warszawskiego Escape Roomu stylizowanego na czasy PRL.

– Królewskie Niefiltrowane inspiruje się smakiem, charakterem i tradycjami dawnej Warszawy. Nagrody w promocji „Zgarnij klawe fanty” przywołują ten klimat i pozwalają z przymrużeniem oka odkrywać uroki tamtych czasów – podkreśla Mariusz Brzeziński, Specjalista marki Królewskie w Grupie Żywiec.

Trwającą do 15 listopada promocję Królewskiego Niefiltrowanego wspierają działania w Internecie i mediach społecznościowych oraz dedykowane materiały w punktach sprzedaży. Szczegóły promocji i pełny regulamin dostępny jest na stronie. Na pytania konsumentów odpowiada też uruchomiona na czas promocji infolinia pod numerem 22 100 48 08, czynna w dni robocze w godzinach od 9.00 do 16.00.

Kreację promocji „Zgarniaj klawe fanty” przygotowały agencje JUST i TWIN.digital collective. Zakupem mediów zajmuje się Mediavest, a za komunikację PR odpowiada agencja ROOTS PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij