Volvo podróżuje na dno morza i bada ubytki w ludzkim umyśle, wszystko po to, żeby dać siłę potrzebną do spełniania marzeń

Volvo podróżuje na dno morza i bada ubytki w ludzkim umyśle, wszystko po to, żeby dać siłę potrzebną do spełniania marzeń

Szwedzki producent samochodów porusza publiczność do łez w swoim nowym i emocjonalnym storytellingu. Wraz ze Sky Atlantic pokazuje, jak ważna jest wiara w swoje zdolności i jak potężna, w dzisiejszym świecie, jest technologia.

W krótkometrażowych filmach przedstawia historie ludzi, którzy mimo przeciwności losu, szukali rozwiązań do samorealizacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W jednym z filmów poznajemy historię utalentowanej młodej skrzypaczki, która uległa dramatycznemu wypadkowi, a przed sobą miała obiecują przyszłość. Przez sparaliżowanie i uszkodzenie mózgu musiała pożegnać się ze swoją pasją. Dzięki profesorowi nauk komputerowych, który opracował system umożliwiający czytanie jej aktywności umysłowej, dziewczyna może tworzyć muzykę, którą grają jej przyjaciele.

Kolejna historia to „Ogród Nemo", opowiada o włoskiej rodzinie, która przez brak żyznych gruntów i niestabilnego klimatu przeniosła uprawę ziemi pod wadę.

Seria Human Made Stories to portrety ludzi, którzy niosą ze sobą niezwykłe historie i zmieniają swój świat dzięki technologii.

Agencją odpowiedzialną za produkcję filmów jest Valenstein & Fatt.

Poniżej znajdziecie pozostałe rozdziały ludzkich historii:

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij