Mistrz Smaku – wyjątkowa akcja telewizji TVN i Prymat

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mistrz Smaku – wyjątkowa akcja telewizji TVN i Prymat

Wystartowała wyjątkowa akcja Mistrz Smaku zorganizowana przez telewizję TVN oraz Prymat. Jej ideą jest docenienie osób, które poprzez codzienne przygotowywanie posiłków okazują swoim bliskim miłość lub sympatię.

Swojego Mistrza Smaku może zgłosić każdy. Jest o co powalczyć, gdyż nagroda główna to 100 000 złotych. Jury wybierze także 100 najlepszych przepisów do unikatowej książki kucharskiej, z której dochód zostanie przekazany na konto Fundacji TVN.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mistrzowie Smaku to nie tylko profesjonalni kucharze ze znanych restauracji. W wielu domach w całej Polsce gotują przecież niezwykli ludzie, o których istnieniu wiedzą tylko ich najbliżsi. Akcja ma na celu ich odnalezienie, podziękowanie im za ich niezwykły dar, a także opowiedzenie o nich innym.

Działania obejmują telewizję TVN, Internet, a także materiały POS w sklepach w całej Polsce. Przez blisko cztery miesiące akcja Mistrz Smaku komunikowana będzie na antenie telewizji TVN – poprzez specjalne spoty promocyjne, a także w programie Dzień Dobry TVN. Akcję wspierają także: Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Joanna Krupa, Patricia Kazadi, Michał Piróg czy Mariusz Czerkawski. To jednak nie wszystko. We wsparcie włączą się także znani blogerzy, między innymi: Fit Lovers, Blowek, Reżyser Życia, Miss PK Project, Damian Kordas, Modny Tata czy Piotr Ogiński, twórca kanału Kocham gotować, z którym Prymat współpracuje już od wielu lat. Główną platformą komunikowania akcji jest oficjalna strona internetowa, gdzie można zgłaszać Mistrzów Smaku oraz na bieżąco śledzić jej przebieg. Projekt wspierany jest również komunikatami na stronie Prymat.pl, a także w jednym z największych serwisów kulinarnych DoradcaSmaku.pl oraz w mediach społecznościowych.

Zgłoszenia Mistrza Smaku w kategoriach – Kocham, Lubię, Szanuję, Pomagam i Smakuję przyjmowane są do 31 października. Pięciu laureatów akcji wyłoni znakomite Jury w składzie: Grażyna Wolszczak, Daria Widawska, Robert Sowa oraz Michel Moran, natomiast jednego Mistrza Smaku spośród finałowej piątki wybiorą telewidzowie. Oficjalne wyniki poznamy 25 listopada. Wszelkie szczegóły oraz regulamin akcji są dostępne są na oficjalnej stronie internetowej.

Ponadto Jury wybierze 100 najlepszych przepisów, z których powstanie wyjątkowa książka kucharska. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na konto Fundacji TVN.

Mistrz Smaku to kolejny duży projekt medialny, w który zaangażował się Prymat. Znany producent przypraw od lat towarzyszy w codziennym przygotowaniu posiłków i jest inicjatorem wprowadzenia na rynek polski takich programów kulinarnych, jak na przykład Doradca Smaku czy Kuchenne Rewolucje. Sympatia widzów i wysokie wyniki oglądalności sprawiły, że produkcje od wielu sezonów nie schodzą z anteny. Program Doradca Smaku doczekał się również trzech wydań książki kulinarnej.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij