Anna Tokarek odpowiedzialna za komunikację agencji videomarketingu TalentMedia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Tokarek odpowiedzialna za komunikację agencji videomarketingu TalentMedia

Z początkiem września Anna Tokarek objęła stanowisko PR Managera TalentMedia – wiodącej na polskim rynku agencji, która oferuje swoim klientom kompleksowe strategie i prowadzenie kampanii video online.

Tokarek będzie odpowiadać za całokształt komunikacji marki, ze szczególnym uwzględnieniem media relations i wsparciem procesów komunikacyjnych agencji z jej otoczeniem. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- TalentMedia jest w momencie niezwykle dynamicznego wzrostu, 100% rok do roku. W tej sytuacji naturalny jest proces w wzmacniania kompetencji w obszarach strategicznych dla naszej działalności i zatrudniania najlepszych ekspertów na rynku, którzy pomogą nam dalej rozwijać biznes. Dzięki dołączeniu Ani Tokarek do zespołu TalentMedia zintensyfikujemy rozmowy z otoczeniem o tym nowym, ekscytującym rynku jakim bez wątpienia jest videomarketing. Wieloletnie doświadczenie Ani w zarządzaniu komunikacją podmiotów ze świata online daje nam pewność, że jest najlepszym wyborem na pozycję PR Manager TalentMedia. Bardzo się cieszę na tę współpracę i, że to właśnie Ania będzie z nami dalej tworzyć agencję i kształtować rynek video online w regionie CEE. – komentuje Krystian Botko, CEO TalentMedia.

Anna Tokarek w ostatnim czasie była związana z polską grupą komunikacji marketingowej – Group One SA, w której odpowiadała za działania komunikacyjne agencji reklamowych Change Serviceplan i Gong oraz domu mediowego Value Media, w tym media relations, social media i komunikację wewnętrzną spółek z portfolio grupy.

Wcześniej przez kilka lat pełniła funkcję PR Brand Managera serwisu Allegro.pl i odpowiadała za kompleksowe działania komunikacyjne serwisu, media relations i rzecznictwo prasowe, PR produktowy kategorii tematycznych: motoryzacja, dom&ogród, moda, elektronika. PR usług i strategicznych dla Allegro zmian oraz zarządzanie kryzysowe.

Jednocześnie Tokarek pozostaje partnerem w agencji PR Republic, gdzie wspólnie z Magdaleną Krukowską odpowiada za strategiczne działania dla kluczowych klientów i działania new biznesowe. Agencja specjalizuje się w kompleksowej komunikacji dla branży ecommerce oraz IT i startup. Ma również na koncie projekty ambasadorskie oraz komunikację eventów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij