Sobotnia chóralna niespodzianka w Gliwicach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sobotnia chóralna niespodzianka w Gliwicach

Sobotnie zakupy mogą zaskakiwać! Przekonali się o tym na własne uszy klienci Europy Centralnej, dla których chór „Klaster” przygotował w sobotę 9 września muzycznego flash moba.

W sobotę o godz. 17:00 w pobliżu jednego wejść, artyści z chóru „Klaster” w niestandardowy sposób chcieli zachęcić mieszkańców Śląska do rozwoju muzycznych pasji. Zorganizowali w Europie Centralnej muzycznego flash moba. Podczas krótkiej prezentacji, zaaranżowanej w codzienne zakupowe sytuacje, można było usłyszeć m.in. "Tumekuja kuimba" – afrykański utwór w języku suahili ale także angielski „Early one moring” czy słowacki „Prsi, prsi”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To nie pierwsza akcja promująca kulturę, jaka miała miejsce w Europie Centralnej. Wcześniej odbywały się tu m.in. flash moby organizowane przez Operę Śląską w Bytomiu czy koncerty chóralne. We wnętrzach centrum przy Pszczyńskiej 315 w Gliwicach rejestrowano także współczesną wersję obrazu „Uczta u Heroda” w wersji wideo przygotowana przez Lecha Majewskiego - reżysera filmowego i teatralnego pochodzącego z Katowic.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij