Złoty Laur Konsumenta dla PizzaPortal.pl! Serwis zwyciężył w kategorii jedzenie online

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Złoty Laur Konsumenta dla PizzaPortal.pl! Serwis zwyciężył w kategorii jedzenie online

PizzaPortal.pl, pierwszy w Polsce, działający od 2010 roku, serwis do zamawiania jedzenia przez Internet jest zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Laur Konsumenta.

Najwyższe, przyznane w kategorii Serwisy online – jedzenie na zamówienie - wyróżnienie dowodzi, że serwis cieszy się wielką popularnością wśród konsumentów korzystających z tego typu usług.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PizzaPortal.pl ma w swojej ofercie niemal 3000 restauracji zlokalizowanych w prawie 300 miastach w całej Polsce. Serwis oferuje każdy rodzaj kuchni: od najczęściej wybieranej kuchni włoskiej, przez potrawy polskie, amerykańskie, indyjskie czy specjały kuchni azjatyckiej i japońskiej.

Przyznane PizzaPortal.pl wyróżnienie jest dowodem, że dynamiczny rozwój serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej do zamawiania jedzenia przez Internet został zauważony i doceniony przez klientów. Na fakt ten wskazują również wyniki przeprowadzonego badania Serwisy online – jedzenie na zamówienie, według których aż 44% badanych oddało głos na PizzaPortal.pl.

- Dalszy rozwój serwisu, dodanie nowych funkcjonalności oraz stałe podnoszenie jakości obsługi to cele, które stawiamy przed sobą. Dostrzeżenie potencjału PizzaPortal.pl przez osoby na co dzień korzystające z serwisu jest dla nas dużych wsparciem i motywacją do dynamicznych zmian – mówi Bartosz Sala.

- PizzaPortal.pl nie jest jedynie pośrednikiem pomiędzy restauracjami a konsumentami. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wsparciu inwestorów dynamicznie dążymy do bycia profesjonalnymi doradcami dla naszych partnerów oraz dostarczać im rozwiązania pomagające rozwijać ich biznes – dodaje Bartosz Sala, prezes PizzaPortal.pl.

Szeroka oferta potraw z całego świata, obecność w prawie 300 miastach w całej Polsce oraz intuicyjny i prosty sposób zamawiania i płatności powodują, że PizzaPortal.pl jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych serwisów do zamawiania jedzenia. Rosnąca liczba partnerów serwisu oraz zaangażowanie inwestorów sprawiają, że wiodąca pozycja na rynku zamawiania jedzenia przez Internet w najbliższym czasie będzie umacniana.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij