Znajdź przepis na startup w Idea Hub, czyli modelowanie biznesowe metodami Lean Startup i Customer Development

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Znajdź przepis na startup w Idea Hub, czyli modelowanie biznesowe  metodami Lean Startup i Customer Development

Jakie działania należy podjąć, aby założyć własną działalność? Jak przekuć swój pomysł na biznes w realnie i silnie prosperujące przedsiębiorstwo? Zapraszamy już 25 września (poniedziałek) na pierwsze warsztaty z cyklu „Od zera do biznesu" w katowickim Idea Hub.

Podczas pierwszej odsłony wydarzenia zostanie poruszony temat modelowania biznesowego metodami Lean Startup oraz Customer Development.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W momencie wejścia na rynek, wiara właściciela w powodzenie biznesu nierzadko przesłania realne szanse na jego sukces. Sposobem na poskromienie takiego podejścia jest zastosowanie modelowania biznesowego. Dlatego już 25 września przyszli i obecni przedsiębiorcy będą mogli poznać techniki modelowania biznesowego metodą Lean Startup i Customer Development. Podczas szkolenia z modelowania biznesowego uczestnicy dowiedzą się jak prowadzić swoją firmę w zmiennych warunkach rynkowych, a także w jaki sposób stworzyć rentowny model biznesowy.

Wydarzenie poprowadzi Rafał Pawlus, który zawodowo spełnia się jako Agile Project Manager. Zajmuje się iteracyjnym, przyrostowym podejściem do organizacji pracy, czego następstwem jest rozwój nowych produktów w elastycznej i interaktywnej formie. Z zamiłowania zgłębia tematy modelowania biznesowego. Zorganizował wiele wydarzeń: począwszy od cyklu konferencji dotyczących zwiększania efektywności produkcji, po serię warsztatów z tworzenia modeli biznesowych. Na co dzień zarządza projektami informatycznymi. Miłośnik zwinnego podejścia do każdego projektu i redukcji marnotrawstwa.

Celem cyklu szkoleniowego "Od zera do biznesu" jest doskonalenie wiedzy przyszłych, jak i obecnych właścicieli firm dotyczącej zakładania własnej działalności. Dodatkową intencją jest umożliwienie przedsiębiorcom szybszego przeobrażania konceptu na biznes w realnie i silnie prosperujące przedsiębiorstwo. Cykl obejmuje 8 spotkań, podczas których uczestnicy zdobędą cenną wiedzę potrzebną do założenia własnej, wymarzonej działalności. Warsztaty skierowane są do startupowców, właścicieli firm oraz osób planujących rozpocząć swoją przygodę z własną działalnością gospodarczą.

Udział w spotkaniu może wziąć 10 osób. Wydarzenie odbędzie się 25 września (poniedziałek) w godzinach 18.00-20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zapisy prowadzone są przez stronę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij