Youtube i dyplomacja: Ryan Socash gościem Ambasadora Australii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Youtube i dyplomacja: Ryan Socash gościem Ambasadora Australii

W najnowszym odcinku na kanale Kult America, prowadzący Ryan Socash odwiedził rezydencję Ambasadora Australii w Warszawie.

Podczas specjalnie przygotowanego obiadu Ambasador Paul Wojciechowski zachęcał widzów programu do zapoznania się z historią i kulturą Australii. Ponadto rozmowa dotyczyła korzystnych zmian w polityce imigracyjnej, skierowanych do młodych ludzi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kult America to kanał prowadzony przez Amerykanina, Ryana Socasha, który dzięki swojemu oryginalnemu spojrzeniu na naszą kulturę, pozwala ujrzeć polską codzienność z zupełnie innej perspektywy. Program, który subskrybuje obecnie ponad 87 tysięcy widzów, powstaje jako jedna z produkcji Mediakraft TV - telewizji internetowej publikującej treści o różnorodnej tematyce: od rozrywki i lifestyle, po edukację. Gośćmi programu byli m.in.: Naczelny Rabin Polski - Michael Schudrich i Senator Robert Dowhan.

Zagraniczne podróże Ryana Socasha zainspirowały go do tworzenia filmów, dzięki którym widzowie mają możliwość poznania przysmaków z różnych zakątków świata. W odcinku z Ambasadorem również nie zabrakło kulinarnych wrażeń pod postacią gulaszu z kangura, steku z emu czy spring rollsów z mięsem krokodyla.

Mam nadzieję, że jest to świetna okazja, aby zachęcić Ciebie oraz Twoich widzów do spróbowania australijskich przysmaków - tymi słowami Ambasador Paul Wojciechowski podsumował kulinarną część spotkania.

Ambasador poruszył także temat polityki imigracyjnej. Widzowie dowiedzieli się, że można spędzić rok pracując i zwiedzając kraj, który z entuzjazmem wita wszystkich pragnących stać się częścią australijskiego społeczeństwa.

Niezmiernie cieszy nas zainteresowanie ze strony imigrantów, którzy poprzez swoje umiejętności i kwalifikacje chcą uczestniczyć w rozwoju Australii - wyznał Ambasador.

Ryan Socash był pod dużym wrażeniem spotkania z Ambasadorem, jak też bogactwa kulturowego Australii i perspektyw zawodowych, jakie oferuje. Komentarze opublikowane pod filmem potwierdzają, że młodzi Polacy są zainteresowani zarówno podróżami, jak i możliwością pracy w tym egzotycznym miejscu.

Udział Ambasadora w odcinku Kult America był pierwszą oficjalną współpracą dyplomaty z telewizją internetową Mediakraft. Film spotkał się z dużym uznaniem widzów. Program zyskał kolejny, ciekawy materiał, a Ambasador nowy kanał komunikacji z pokoleniem Internetu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij