Nowo otwarty LEGO® House hołdem dla kreatywnej zabawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowo otwarty LEGO® House hołdem dla kreatywnej zabawy

Dziś 28 września został otwarty niezwykły budynek o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych i wypełniony 25 milionami klocków LEGO® - nowe, twórcze uniwersum marki.

Dzieci i dorośli w każdym wieku mogą teraz doświadczać przez cały rok najlepszej zabawy w świecie LEGO w LEGO HOUSE w Billund w Danii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trzeba było czterech lat, aby zbudować najbardziej unikalne miejsce na świecie - LEGO® House, w którym można doświadczyć w pełni magii zabawy klockami LEGO. Budynek położony jest w Billund w Danii, gdzie wymyślono kultowy klocek LEGO. Oficjalne, uroczyste otwarcie placówki w dniu dzisiejszym uświetniła swoją obecnością królewska rodzina - duński następca tronu, Książę Fryderyk i Księżna Mary.

Dla właściciela firmy LEGO, Kjelda Kirka Kristiansena, LEGO House jest miejscem, w którym miłośnicy marki LEGO w każdym wieku mogą dowiedzieć się jeszcze więcej o tym, czego dostarcza zabawa klockami LEGO.

- Przez wiele lat marzyłem o stworzeniu miejsca, które zapewni naszym gościom najwyższej jakości doświadczeń i przeżyć płynących z zabawy klockami LEGO. Tworząc LEGO House, celebrujemy potęgę kreatywności i siłę nauki poprzez zabawę. Gdy dzieci bawią się, uczą się podstawowych i niezbędnych umiejętności, takich jak kreatywność, współpraca i umiejętności rozwiązywania problemów - mówi przedstawiciel trzeciego już pokolenia właścicieli firmy LEGO, Kjeld Kirk Kristiansen i dodaje: - W centrum wszystkich doświadczeń zabawy klockami LEGO - od pudełek klocków LEGO, które dzieci mają w domu, po ten fantastyczny koncept - LEGO House, którego powstanie dziś świętujemy - jest unikalny i ponadczasowy klocek LEGO. Dzięki klockom LEGO możesz twórczo wyrazić siebie i stworzyć wszystko, co tylko zrodzi się w twojej wyobraźni. Możliwości są nieskończone, a nigdzie indziej na świecie nie można doświadczyć tego w taki sposób, jak właśnie w LEGO House.

Sercem LEGO House są strefy doświadczalne. Znajdują się tu dwa obszary wystawiennicze i cztery miejsca do zabawy, w których można odkrywać swoją kreatywność na wiele różnych sposobów. Strefy oparte są na czterech różnych kolorach, a każda z nich symbolizuje specyficzny aspekt zabawy i nauki. Czerwona poświęcona jest umiejętnościom twórczym, Niebieska poznawczym, Zielona społecznym, zaś Żółta emocjonalnym.

- Wszystkie aktywności w LEGO House są powiązane z naszą filozofią LEGO bazującą na tym, że uczenie się poprzez zabawę wzmacnia innowacyjność i kreatywność. Zabawa stanowi DNA Grupy LEGO, a poprzez LEGO House została jeszcze mocniej zaakcentowana. Wszystkie części budynku - od stref doświadczalnych, przez te na świeżym powietrzu po koncept restauracyjny - bazują na zabawie i kreatywności, więc niezależnie od tego, co będziesz robić w LEGO House, będzie to miało coś wspólnego z zabawą - mówi Jesper Vilstrup, dyrektor generalny LEGO House.

Królewska inauguracja

Jej Królewska Wysokość Książę i Księżna Danii znaleźli się wśród 375 gości, którzy wzięli udział w oficjalnym otwarciu LEGO House. W swoim wystąpieniu Jej Wysokość Księżna Mary mówiła o znaczeniu zabawy: - To była wielka przyjemność być częścią dzisiejszej inauguracji LEGO House. Gdy dzieci bawią się i rozwijają, używają swojej kreatywności i umiejętności społecznych. My wszyscy powinniśmy się bawić, a ten nowy dom oferuje fantastyczne możliwości odkrywania zabawy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij