Kreatywny transfer do Leo Burnett Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kreatywny transfer do Leo Burnett Group

Od października na czele działów kreacji Leo Burnett Warsaw i Arc Worldwide Polska stanie Jacek Szulecki jako Executive Creative Director.

Zadaniem nowego ECD będzie dalszy rozwój Leo Burnett i Arc jako agencji kreatywnych i innowacyjnych. Pracując wspólnie z Maciejem Porębskim, dyrektorem kreatywnym LB, Jacek Szulecki będzie rozwijał kompetencje agencji w obszarze komunikacji zintegrowanej, w tym digital, shopper i technologii kreatywnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jacek będzie znaczącym wzmocnieniem naszego zespołu. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, to jeden z najbardziej znanych i cenionych dyrektorów kreatywnych. Jestem pewna, że wspólnie będziemy tworzyć kampanie, które zostaną zauważone i wyróżnione – mówi Hanna Jackowska, dyrektor zarządzająca Leo Burnett Warsaw.

Jacek Szulecki tworzył kampanie dla klientów takich jak Procter&Gamble, Toyota, Coca-Cola, MasterCard, IKEA, L'Oreal, Reckitt Benckiser czy Orange. Zdobywał nagrody na polskich i zagranicznych konkursach reklamowych, m.in.: Cannes Lions, ADCE, Eurobest, Epica, Golden Drum, KTR i Cristal Awards.

Leo Burnett świadczy usługi full service w 35 biurach na świecie. Firma zatrudnia ponad 8000 pracowników. Jej globalnymi klientami są między innymi Procter&Gamble, Samsung, Coca-Cola, Kellogg's, KraftHeinz, McDonald's, MillerCoors, Nintendo i Fiat. Od 2002 roku agencja należy do Publicis Groupe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij