Rodzinny konkurs NIVEA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rodzinny konkurs NIVEA

„Zbierz rodzinkę do zabawy” – tak zachęca wszystkich Polaków do swojej ogólnopolskiej akcji marka NIVEA.

W zamian za zakup produktów marki, można otrzymać zestaw dwóch pacynek oraz wziąć udział w loterii, w której do wygrania jest jeden z trzech rodzinnych samochodów ŠKODA Octavia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcję przygotowały agencje GoldenSubmarine i Unique One.

Jak otrzymać pacynkę i wziąć dział w loterii? Wystarczy kupić dowolne produkty NIVEA za minimum 25 zł, zachować dowód zakupu i zarejestrować go na stronie. Każda osoba, która poprawnie wypełni zgłoszenie, otrzyma zestaw dwóch pacynek, a dodatkowo – weźmie udział w losowaniu 3x ŠKODA Octavia.

Dla zainteresowanych przygotowano aż 60 000 zestawów pacynek i 3 rodzinne samochody ŠKODA Octavia. Pacynki należące do NIVEA Rodzinki mają formę winylowych postaci zakładanych na palec. Każda z nich ma imię i oryginalną osobowość, która odpowiada jednemu produktowi marki. Więcej na ich temat można przeczytać na stronie marki, w zakładce Poznaj pacynki.

NIVEA jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji ciała dorosłych i dzieci, od lat zachęca też do pielęgnowania wspólnie spędzanego czasu, organizując akcje zapewniające dobrą i jakościową zabawę całym rodzinom. Efektem tych działań są m.in. Klub Moja NIVEA i NIVEA Baby, w których znaleźć można mnóstwo ciekawostek na temat rozwoju i wychowania maluchów, czy projekt „Podwórka NIVEA”, angażujący lokalne społeczności w budowę rodzinnych placów zabaw, wspierających dzieci w rozwoju talentów

Za projekt strony, kampanię digital i akcję z pacynkami odpowiedzialna jest agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine. Natomiast loterią oraz moderacją wszystkich zgłoszeń zajmuje się agencja marketingu zintegrowanego Unique One. Za wsparcie mediowe kampanii odpowiada dom mediowy OMD.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij