Prawdziwa agentka mocno pomocna w reklamie PZU

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Prawdziwa agentka mocno pomocna w reklamie PZU

27 maja br. rusza kampania PZU „Agenci mocno pomocni”. Celem kampanii jest pokazanie klientom, że agenci PZU są godni zaufania i można na nich polegać w każdej sytuacji. Jedną z bohaterek kampanii jest prawdziwa agentka PZU.

Kampania jest kolejną odsłoną przygód kapitana Nostresa. Tym razem kapitan ląduje z załogą na obcej planecie, gdzie spotyka swojego agenta PZU. Ubezpieczyciel pokazuje, że jest blisko klientów kiedy go potrzebują. Nawet na odległym Keplerze…

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Moce” agentów PZU poznają także wszyscy internauci, którzy odwiedzą stronę kampanii www.mocnopomocni.pl, gdzie agent Zbyszek, zadając różne pytania, będzie zgadywał o jakiej znanej postaci myśli internauta.

Za pośrednictwem strony każdy będzie miał okazję wziąć udział w konkursie i wygrać wizytę na planie reklamowym z Kapitanem Nostresem oraz umówić się z agentem, który dopasuje ofertę do jego potrzeb.

 

- Agenci ubezpieczeniowi są ważnym kanałem sprzedaży polis i innych produktów finansowych w PZU. Chcemy podkreślić wyjątkowość tych osób oraz ich kompetencje – mówi Marta Życińska, dyrektor Biura Marketingu PZU. - Chcemy, aby agenci PZU poczuli, że są jednym z fundamentów i niezwykłą wartością dla firmy - dodaje.

Kampanię wyróżnia to, że weźmie w niej udział prawdziwa agentka PZU – Ewa Szopińska - lider sprzedaży z okręgu warszawskim. - Uczestnicząc w kampanii PZU chcę pokazać, że praca agenta to pewnego rodzaju służba klientowi. Liczy się w niej wiarygodność, zaangażowanie i partnerstwo. Jest to szczególnie ważne w takiej firmie jak PZU, gdzie zaufanie i przyjazność są kluczowymi wartościami – mówi Ewa Szopińska.

Szerokozasięgowa kampania oparta jest na komunikacji w TV (od 1 czerwca w głównych stacjach telewizyjnych oraz stacjach tematycznych), prasie ogólnopolskiej i lokalnej, Internecie (od 27 maja film w TVN Player, IPLA, vod.onet, YouTube), a także OOH i ambiencie. Agentkę Ewę Szopińską zobaczymy m.in. na witrynach oddziałów PZU, nośnikach 6x3 oraz plakatach.

Kampania potrwa do 7 lipca br.

  • Koncept i kreacja: PZL
  • Zakup mediów: Starlink
  • Działania online: Pride&Glory
  • Reżyser/Operator obrazu: Marek Dawid
  • Scenografia/ Kostiumy: Janusz Mazurczak / Dorota Roqueplo
  • Produkcja: Film Reaktor
  • Postprodukcja: Platige Image

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij