„Polsko-norweskie ludowe inspiracje taneczne" na Dworcu Centralnym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Polsko-norweskie ludowe inspiracje taneczne

Spontaniczny występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk" na tle kolorowej scenografii imitującej skandynawskie miasteczko – tym nietypowym wydarzeniem, w poniedziałkowe przedpołudnie, 9 października 2017 r., zostali zaskoczeni podróżni i oczekujący w hali głównej warszawskiego Dworca Centralnego.

Ku zaskoczeniu podróżujących, przed kasami biletowymi stołecznego dworca kolejowego tancerze Zespołu Śląsk, wykonali tradycyjny taniec zwany trojakiem. Energia, kolory oraz świetna zabawa udzieliły się obecnym, którzy szybko zostali wciągnięci do wykonywania nietrudnych figur tanecznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zaprezentowany pokaz nawiązywał do projektu „Polsko-norweskie ludowe inspiracje taneczne", zrealizowanego przez Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk" we współpracy z norweskim partnerem – zespołem ludowym „Strilaringen", przy wsparciu ze środków funduszy norweskich i EOG.

Ten niecodzienny flash mob na Dworcu Centralnym był elementem akcji promocyjnej pod hasłem „TAKK dla Norwegii”, rozpoczynającej kampanię podsumowującą II edycję funduszy norweskich i EOG w Polsce. Słowo takk w języku norweskim i islandzkim oznacza dziękuję. A dziękować jest za co – podczas wydarzenia można było zapoznać się z efektami wdrażania przykładowych projektów, dofinansowanych w ramach ww. instrumentów wsparcia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij