Big-Active prezentuje nową kampanię herbat zielonych z mieszankami egzotycznych owoców

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Big-Active prezentuje nową kampanię herbat zielonych z mieszankami egzotycznych owoców

Marka Big-Active wystartowała z nową kampanią reklamową herbat zielonych. Spot emitowany jest w najbardziej popularnych stacjach telewizyjnych takich jak Telewizja Polska, TVN i Polsat oraz w Internecie. Za przygotowanie oraz nadzór produkcyjny nad kampanią odpowiadała agencja Change/Serviceplan.

Zakup mediów zrealizował dom mediowy MediaCom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Herbaty zielone marki Big-Active to wyjątkowe połączenie najwyższej jakości składników, nieoczywistych połączeń smakowych i różnorodności. W ofercie marki znajdziemy bogate kompozycje egzotycznych owoców i barwnych płatków kwiatów, które nadają im niepowtarzalny smak. Herbaty zielone marki Big-Active są też bogate w benefity.

Zwyczajowo zielona herbata jest spożywana w chwilach relaksu, a nie musi tak być. Celem kampanii jest zachęcanie konsumentów do tego, by zielona herbata towarzyszyła im w różnych sytuacjach

w ciągu dnia. Spot został stworzony tak, by ukazywał dzień z życia aktywnej kobiety, której bez względu na to, czy jest w domu czy poza nim, nieodłącznie towarzyszy smakowita zielona herbata marki Big-Active.

Marka Big-Active po raz pierwszy zaprezentowała pełnowymiarowy spot dotyczący herbat zielonych. Na potrzeby kampanii przygotowane zostały dwie jego wersje – krótsza, 15-sekundowa, emitowana jest od 16 października w najbardziej popularnych stacjach telewizyjnych takich jak Telewizja Polska, TVN i Polsat. Dłuższa, 22-sekundowa wersja dostępna jest w Internecie, min. w TVN Player i TVP VoD oraz na portalach Onet.pl, WP.pl, Interia.pl.

Za przygotowanie oraz nadzór produkcyjny nad kampanią odpowiadała agencja Change/Serviceplan. Spot został wyreżyserowany przez Annę Maliszewską, a produkcja była po stronie studio OTO Film, Mniam TV, OrkaFilm. Za zakup mediów odpowiadał dom mediowy MediaCom.

Więcej informacji o tych i innych produktach marki znaleźć można na stronie www.big-active.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij