Agencja S4 z kampanią „Czysta oferta Twoje 300” dla Taurona

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja S4 z kampanią „Czysta oferta Twoje 300” dla Taurona

W październiku ruszyła kampania „Czysta oferta Twoje 300”, promująca nową ofertę Taurona dla klientów indywidualnych. Projekt ten realizowany jest kompleksowo przez Agencję Reklamową S4.

Aktualna realizacja Agencji S4 dla Taurona dedykowana jest nowej ofercie tej firmy dla klientów indywidualnych, w ramach której mogą oni otrzymać obniżone ceny na prąd i gaz, 300 zł zwrotu za prąd oraz usługi serwisantów na 2 lata. W ramach prac przy kampanii „Czysta oferta Twoje 300” S4 przygotowało kompleksową strategię komunikacji oraz kreację w przełożeniu na ATL (TV, radio, outdoor, prasa), BTL, a także kampanię wewnętrzną kierowaną do pracowników Grupy Tauron.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania rozpoczęły się w październiku i będą trwały do końca 2017 roku, obejmując stacje: TVP, Polsat, Puls, Puls2 oraz takie tytuły jak m.in.: Dziennik Gazeta Prawna, Super Express, Dziennik Zachodni, Dziennik Polski, Gazeta Krakowska, Tele Tydzień.

Równolegle rozpoczęła się również ogólnopolska kampania dedykowana nowym klientom z sektora MSP, realizowana pod hasłem „Lekka faktura na start”, w której promowana jest oferta rocznej sprzedaży gazu w cenie 1 zł za 1 MWh. Także ta odsłona działań realizowana jest przez S4.

Po stronie Taurona za koordynację tych projektów odpowiadają: Renata Marciniak, Dorota Kulpińska i Monika Gałaś.

W S4 za kampanię odpowiada szeroki zespół prowadzony przez Agatę Pęzioł – senior account managera.

Są to już kolejne działania realizowane przez Agencję S4 dla Taurona. Agencja S4 odpowiadała m.in. za zrealizowane w 2017 roku projekty: „Oddychaj powietrzem” oraz „Dbamy o dobre oferty dla domu i firmy” oraz kampanię informacyjną „Tauron nie chodzi po domach, aby sprzedawać prąd lub gaz”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij