Andrzej Bargiel i K2 dla BOLSA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Andrzej Bargiel i K2 dla BOLSA

Agencja K2 wygrała przetarg firmy CEDC International, w wyniku którego zajmie się wprowadzeniem na rynek nowej, limitowanej wersji wódki BOLS Platinum - Magma.

Twarzą zaplanowanych przez agencję działań został Andrzej Bargiel - pierwszy człowiek, który odważył się zjechać z wierzchołka Broad Peak na nartach. BOLS Platinum Magma to już czwarta obok Żubrówki Białej, Żubrówki Czarnej oraz Żubrówki Bison Grass, marka z portfolio tego Klienta pod opieką K2.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa, filtrowana skałą wulkaniczną wersja Bolsa, trafi na sklepowe półki już w październiku. Komunikację nowego produktu CEDC otwiera rozpoczynająca się 23 października aktywacja konsumencka - „Wyprawa Magma”, która jest kolejnym elementem znanej już platformy „Załoga Bols: Odwaga. Emocje. Przyjaźń.” Główną nagrodą w konkursie jest wyprawa na Islandię, której przewodnikiem będzie Andrzej Bargiel – biegacz górski i himalaista, trzykrotny mistrz Polski w skialpiniźmie, trzeci w generalnej klasyfikacji pucharu świata, rekordzista świata w biegu na Elbrus.

K2 powierzono przygotowanie całościowej strategii działań komunikacyjnych, obsługę social mediów (Facebook, Instagram) oraz stworzenie dedykowanej strony na Facebooku. Zakup kampanii w mediach społecznościowych powierzono agencji mediowej K2 Media.

CEDC International Sp. z o.o. to jeden z największych producentów wódki oraz dystrybutorów alkoholu na świecie. W Polsce CEDC oferuje m.in. wódki: Żubrówka, Bols Platinum, Soplica, Absolwent i Żytniówka. Z agencjami z grupy K2 firma współpracuje od połowy 2016 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij