UNIQUE ONE organizuje loterię promocyjną dla marki SEMILAC

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE organizuje loterię promocyjną dla marki SEMILAC

W wyniku wygranego przetargu marka SEMILAC (Nesperta sp. z o.o. ), powierzyła agencji UNIQUE ONE opracowanie ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Hybryda za hybrydę”.

Zgłoszenia do loterii przyjmowane będą między 15 listopada a 12 grudnia 2017 roku i obejmują produkty marki SEMILAC. Aby wziąć udział w loterii, należy jednorazowo kupić produkty SEMILAC za min. 99 zł, wejść na stronę i dokonać zgłoszenia, poprzez wypełnienie formularza. Na stronie loterii znajduje się animacja kręcącej się palety barw, która podobnie jak w ruletce wskazuje rodzaj wygranej. Ponieważ loteria ma charakter instant-win, zgłaszający od razu dowiaduje się, czy wygrał. Należy zachować wszystkie zgłoszone paragony. Szczegóły loterii dostępne są również w regulaminie na stronie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do wygrania w loterii jest ponad 1300 nagród, w tym lampy ledowe (1000 sztuk), zestawy startowe do pielęgnacji paznokci marki SEMILAC (300 sztuk) oraz torby marki O BAG (50 sztuk). Loteria zostanie zakończona finałowym losowaniem samochodu marki Toyota Yaris Hybrid spośród wszystkich zgłoszeń.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij