UNIQUE ONE organizuje loterię promocyjną dla marki SEMILAC

UNIQUE ONE organizuje loterię promocyjną dla marki SEMILAC

W wyniku wygranego przetargu marka SEMILAC (Nesperta sp. z o.o. ), powierzyła agencji UNIQUE ONE opracowanie ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Hybryda za hybrydę”.

Zgłoszenia do loterii przyjmowane będą między 15 listopada a 12 grudnia 2017 roku i obejmują produkty marki SEMILAC. Aby wziąć udział w loterii, należy jednorazowo kupić produkty SEMILAC za min. 99 zł, wejść na stronę i dokonać zgłoszenia, poprzez wypełnienie formularza. Na stronie loterii znajduje się animacja kręcącej się palety barw, która podobnie jak w ruletce wskazuje rodzaj wygranej. Ponieważ loteria ma charakter instant-win, zgłaszający od razu dowiaduje się, czy wygrał. Należy zachować wszystkie zgłoszone paragony. Szczegóły loterii dostępne są również w regulaminie na stronie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do wygrania w loterii jest ponad 1300 nagród, w tym lampy ledowe (1000 sztuk), zestawy startowe do pielęgnacji paznokci marki SEMILAC (300 sztuk) oraz torby marki O BAG (50 sztuk). Loteria zostanie zakończona finałowym losowaniem samochodu marki Toyota Yaris Hybrid spośród wszystkich zgłoszeń.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij