Reklama 365 dni w roku

Reklama 365 dni w roku

Znacie film „Stażyści”? W branży mówi się o nim, że to najdłuższa reklama marki, jaką kiedykolwiek zrobiono. No, cóż kto lepiej zna sposoby na reklamę, jak nie Google. Zastanawialiście się kiedyś, jak to zrobić w swojej firmie? 12 miesięcy, 365 dni w roku. Tyle działa Wasza reklama dzięki...

...firmowym kalendarzom.

Nośnik reklamy

Kalendarz to doskonały nośnik reklamowy. 252 dni roboczych w roku patrzymy na niego w biurze. Co zrobić by przykuwał wzrok?

Pełna gama uszlachetnień

Piękna grafika, to klucz do sukcesu. Twój kalendarz może stać się małym dziełem sztuki. Tajemnica tkwi w uszlachetnieniach. Folia mat, błysk, lakier high gloss i drip off. Te ostatnie to wyjątkowe, nowe rodzaje uszlachetnień dostępne tylko w drukarni internetowej Chroma.pl. W nowym serwisie beta.chroma.pl można wybierać w bogatej gamie uszlachetnień. Przy oryginalnych motywach graficznych świetnie sprawdzą się kalendarze listwowane. Dzięki dużej powierzchni zadruku łatwiej jest wyeksponować obraz. Do wybranej tonacji można dostosować nawet kolor listew: srebrny, biały lub czarny, które montuje się na dłuższym lub krótszym boku. Tak zaprojektowany kalendarz będzie zwracał uwagę w każdym miejscu.

Najkrótszy termin - dowolny nakład - druk online

Drukarnia internetowa chroma.pl ma najkrótsze terminy realizacji. Kalendarz listwowany wydrukujesz w najwyższej jakości zaledwie w jeden dzień. Uwaga niespodzianka! W trakcie składania zlecenia druku kalendarzy można wybrać dowolny nakład. System od razu pokaże wartość zamówienia, które Cię interesuje. Najważniejsze jednak, że możesz zamówić go przez Internet prosto ze swojego miejsca pracy. Takie możliwości daje tylko drukarnia online. Sprawdź jak łatwo zrobić to na beta.chroma.pl.

Wyeksponowane logo

Kalendarz trójdzielny z indywidualnym projektem w pełnym kolorze to równie idealna forma firmowej reklamy. Wypukła główka pozwala na doskonałe wyeksponowanie grafiki np. logo. Na beta.chroma.pl są 3 białe i 3 szare kalendaria do wyboru w 4 konfiguracjach. Do tonacji projektu można dopasować też kolor okienek. Na beta.chroma.pl kalendarze trójdzielne wydrukujesz najszybciej na rynku.

6 lub 12 kart kalendarza

Z kolei kalendarz spiralowany pozwala stworzyć indywidualny projekt na 12 miesięcy. Absolutną nowością jest możliwość osobnego uszlachetnienia okładek i środków kalendarza. Do każdego można dobrać swoje kalendarium spośród 4 wzorów. Do dyspozycji są też 4 kolory spirali. Jeśli nie masz gotowego projektu, można skorzystać z gotowych wzorów, łatwych do personalizacji. Warto wspomagać się też zdjęciami/wektorami ze stock.chroma.pl.

Reklama działa przez cały rok

Kalendarze to sprawdzony pomysł na firmowy prezent. Zamów już dziś kalendarz na beta.chroma.pl. Pomyśl, to reklama, która działa przez cały rok :)

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij