Media4U wdrożyło e-commerce dla Polleny Ostrzeszów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Instant ROI Platform for eCommerce

Media4U wdrożyło e-commerce dla Polleny Ostrzeszów

Producent chemii domowej i kosmetyków rozwija sprzedaż on-line. Nowy serwis umożliwiający zakupy w internecie został zrealizowany przez łódzką firmę Media4U.

Pollena Ostrzeszów to firma o długoletniej tradycji, z nowoczesnym zapleczem laboratoryjnym oraz parkiem maszynowym. Obecnie firma dynamicznie rozwija infrastrukturę, bazę magazynową oraz portfolio produktów, w którym oprócz najbardziej rozpoznawalnego mydła Biały Jeleń, znajdują się marki: BHP, Dzidziuś, Dr. Reiner, ForFamily i Komfort.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki nowej platformie e - commerce, tradycyjne produkty mają znaleźć nowych klientów. Projekt i realizację serwisu powierzono agencji Media4U – Zdecydowało nasze wieloletnie doświadczenie oraz bardzo wszechstronne i drobiazgowe opracowanie sposobu i kierunku, w jakim powinna się rozwijać sprzedaż online. Dzięki temu mogliśmy zaproponować rozwiązania, które powinny zapewnić firmie oczekiwaną przewagę konkurencyjną – mówi Damian Sinior, sales director w Media4U.

Ważną zmianą w komunikacji marketingowej Polleny Ostrzeszów jest również ujednolicenie wizerunku. Nową platformę e-commerce połączono z serwisem korporacyjnym, dbając o spójność przekazu – Pollena Ostrzeszów posiadała już wcześniej sklep online, jednak nie spełnił on pokładanych w nim nadziei – mówi Joanna Wojtan, project manager odpowiedzialna za nowe wdrożenia w Media4U. – Zaproponowaliśmy Klientowi nowoczesny layout, który ma ułatwić poruszanie się po serwisie. Intuicyjna nawigacja oraz pełna responsywność sprawi, że klienci będą chętniej odwiedzać serwis. Zmiany objęły także system CMS, co znacznie usprawni proces realizacji zamówień – podsumowuje Joanna Wojtan.

Najnowsza realizacja Media4U dla Polleny Ostrzeszów dostępna jest od 9 listopada pod adresem.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij