UNIQUE ONE przygotowała loterię audioteksową dla marki NESCAFÉ

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała loterię audioteksową dla marki NESCAFÉ

„Złap nagrody od NESCAFÉ” – to hasło loterii zorganizowanej przez agencję UNIQUE ONE dla marki NESCAFÉ (Nestlé Polska S.A.). UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Akcja promocyjna rozpoczęła się 29 listopada i potrwa do 12 grudnia 2017 roku w sieciach sklepów Carrefour. Celem prowadzonej loterii audioteksowej jest zwiększenie sprzedaży produktów należących do marki NESCAFE i zachęcenie konsumentów do sięgnięcia po produkty NESCAFÉ w miejscu sprzedaży. Loterią objęte są kawy czarne marki NESCAFÉ, napoje kawowe marki NESCAFE oraz Nescafé Dolce Gusto, dostępne w sklepach sieci Carrefour.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii należy jednorazowo kupić produkty biorące udział w loterii za min. 10zł, następnie wysłać SMS pod numer 70 916 (koszt SMS’a 0,62 zł z VAT), w treści wpisując: NESCAFÉ i numer z paragonu fiskalnego. Po oddaniu zgłoszenia konsument od razu dowiaduje się czy wygrał nagrodę dzienną (karta podarunkowa Carrefour – 50 kart dziennie). Na koniec loterii każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu samochodu: Citroen C3. Należy zachować wszystkie zgłoszone paragony. Lista sklepów biorących udział w loterii jest wyszczególniona w regulaminie dostępnym na stronie www.uniqueone.pl. Loteria skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie konceptu kreatywnego, obsługę akcji i jej organizację. Loterię wspierają materiały POS (owijka paletowa, wobbler, gazetka Sieci Carrefour).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij