Zdarza się to każdemu z nas, dlatego w nowym spocie Audi rozładowuje przedświąteczne napięcie, żeby nikt nie musiał przeklinać

Zdarza się to każdemu z nas, dlatego w nowym spocie Audi rozładowuje przedświąteczne napięcie, żeby nikt nie musiał przeklinać

Audi w swojej nowej reklamie próbuje rozładować przedświąteczne napięcie podczas rodzinnych zakupów, dzięki czemu powstał ekscytujący wyścig przez parking w centrum handlowym.

Podczas zakupów dwóch kierowców Audi Sport szybko zdaje sobie sprawę, że właśnie teraz rozpoczyna się rywalizacja o jedną, ostatnią przestrzeń parkingową. Po pewnym czasie wyścig staje się coraz bardziej intensywny, a poziom frustracji obu mężczyzn rośnie. Któremu uda się zwyciężyć?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka stawia ostatnio na humor w swoich kampaniach reklamowych. Każdy z nas przynajmniej raz dziennie przeklnie innego kierowcę: że pajac, żeby patrzył, jak jeździ. Audi doskonale to rozumie i w swojej nowej reklamie, w dość ironiczny sposób, w jaki niektórzy „dzielą” z nami jezdnię.

PS

Motyw rywalizacji jest stale widoczny w komunikacji marek. Niedawno w swojej reklamie Samsung naśmiewał się z Apple. Później z „nadgryzionego jabłka” śmiało się Google, a jak wiadomo, w przyrodzie nic nie ginie. Dlatego i Samsungowi się dostało – niedawno Motorola w swoim spocie zażartowała z marki. Poniżej możecie zobaczyć po kolei spoty, które publikowały marki:

PS2

Taniec między samochodami, do tego lekko prószący śnieg i piękna muzyka - to sposób Apple na zjednanie sobie serc użytkowników w okresie świątecznym.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij