TechCamp #10 – Game on!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TechCamp #10 – Game on!

Jeśli z niecierpliwością czekasz na premierę Battlefield 4 czy GTA V, w młodości pomiędzy pobijaniem kolejnych rekordów w Tetrisa, wcielałeś się w Mario i ratowałeś jego księżniczkę – mamy dobrą wiadomość. TechCamp#10 z tematem Game Development już 19 czerwca w Lizard King. Ruszyła rejestracja!

Po debiucie we Wrocławiu, rekordowych rejestracjach na TechCamp#7 RWD, planowaniu kariery w IT i innych technologicznych emocjach, nadszedł czas na finał sezonu. Tym razem eksperci branży zajmą się tematem tworzenia gier komputerowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ostatnia w tym sezonie odsłona musi być wyjątkowa. To dlatego wśród prelegentów odcinka znajdą się specjaliści m.in. takich firm jak Microsoft, Ganymede czy Grupa Unity. Jednym z poruszanych tematów będzie architektura platformy gier online. Jak zbudować system zdolny obsłużyć kilkadziesiąt tysięcy graczy jednocześnie? Jak wygląda proces rozwoju i utrzymania gry online? To tylko niektóre z pytań, na które tego wieczoru zostaną udzielone odpowiedzi.

Na uczestników oprócz praktycznej wiedzy o możliwościach nowych technologii, będzie czekać darmowa pizza oraz szansa na networking w kuluarach. Przypominamy, że aby wziąć udział w TechCampie należy się zarejestrować na: http://techcamp10.evenea.pl/.

Na wydarzenie zaprasza Akademia Unity wraz z Partnerami – Microsoft BizSpark, Województwem Małopolskim oraz Krakowskim Parkiem Technologicznym.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij