#dziecinnieproste akcja Fundacji Radia ZET

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
#dziecinnieproste akcja Fundacji Radia ZET

Jedyna radiowa organizacja charytatywna w Polsce – Fundacja Radia ZET – rozkręca w internecie niezwykłą zbiórkę. #dziecinnie proste to akcja, z której dochód zostanie w całości przekazany na rehabilitację małych podopiecznych Fundacji.

Za realizację kampanii odpowiada agencja GoldenSubmarine.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

#dziecinnieproste, charytatywna inicjatywa Fundacji Radia ZET, wspierana jest przez zaprzyjaźnionych artystów – Kasię Kowalską i Tomasza Szczepanika. Akcja bannerowa na platformie Onet.pl pokazuje, że chodzenie, mówienie, śpiewanie jest proste, jednak… nie dla wszystkich. Wśród nas są przecież dzieci, dla których każda z tych zwyczajnych czynności jest trudna. A jeden krok lub słowo może być prawdziwym sukcesem.

Fundacja wsłuchała się w głos rodziców, którzy codziennie walczą o możliwość rehabilitacji dzieci. Odpowiednie ćwiczenia i opieka wykwalifikowanych specjalistów ułatwi im w lepsze funkcjonowanie. Organizowana przez Fundację akcja pomoże zebrać fundusze i zapewnić dzieciom fachową rehabilitację.

Inicjatywę promuje akcja bannerowa, mailingi i specjalne audycje na antenie Radia ZET. Podczas tych programów można dowiedzieć się, jak rodzice radzą sobie z trudnościami, z jakimi muszą zmagać się każdego dnia.

Jak można pomóc? To #dziecinnieproste! Wystarczy wpłacić nawet niewielką kwotę na konto charytatywne Fundacji Radia ZET. Akcja potrwa do 6 stycznia.

Agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine była odpowiedzialna za koncepcję kreatywną, projekt, wykonanie grafik oraz cyfrową realizację przygotowanej przez Fundację akcji.

Więcej na stronie Fundacji Radia ZET.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij