Jak szybko i korzystnie sfinalizować ofertę handlową? Poznaj zasady tworzenia skutecznej prezentacji handlowej w katowickim Idea Hub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak szybko i korzystnie sfinalizować ofertę handlową? Poznaj zasady tworzenia skutecznej prezentacji handlowej w katowickim Idea Hub

Jak zaprezentować ofertę handlową tak, aby zyskać zaufanie i uwagę klienta? Z jakich elementów powinna składać się dobrze przygotowana prezentacja projektu? W jaki sposób wyselekcjonować najważniejsze informacje?

Dowiedz się jak stworzyć skuteczną prezentację oferty handlowej podczas warsztatów w katowickim Idea Hub. Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się 18 grudnia (poniedziałek).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dobrze przygotowana prezentacja projektu to klucz do osiągnięcia sukcesu. Ma ona istotny wpływ na to, czy Twoja oferta zainteresuje potencjalnego klienta bądź inwestora. Prezentacja projektu to również czas, w którym masz szansę pokazać światu efekty swojej ciężkiej pracy. Jak w takim razie skutecznie zaprezentować ofertę i doprowadzić do finalnego zawarcia umowy?

Już 18 grudnia (poniedziałek) w katowickim Idea Hub odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu „Od zera do biznesu”, które poprowadzi Oscar Rak – przedsiębiorca oraz właściciel agencji Goodkloo. W czasie warsztatów prowadzący opowie jak zaprezentować projekt, aby przekonać drugą stronę do przedstawianej oferty. Oscar Rak przybliży także triki, które znacząco ułatwiają dotarcie do odbiorcy i pozyskanie jego uwagi. Dodatkowo omówi zasady tworzenia atrakcyjnych materiałów wizualnych, wraz z etapami budowania prezentacji oraz sposobami na gromadzenie i selekcjonowanie danych. Na zakończenie warsztatów prelegent podzieli się wiedzą dotyczącą zastosowania tajników metody białego wywiadu, dzięki której w pełni legalnie można dotrzeć do pozornie niedostępnych informacji.

Wydarzenie jest ostatnim spotkaniem z cyklu „Od zera do biznesu". Celem cyklu jest doskonalenie wiedzy przyszłych, jak i obecnych przedsiębiorców dotyczącej zakładania własnej działalności.

Warsztaty poprowadzi Oscar Rak – przedsiębiorca i właściciel agencji Goodkloo. Absolwent WRiTV UŚ oraz SGH, który obecnie spełnia się w roli wykładowcy w Krakowskiej Szkole Filmowej. Na własnej skórze przekonał się jak wygląda praca dla największych światowych korporacji, takich jak Microsoft czy IBM. Nabytym doświadczeniem dzieli się współtworząc projekt edukacyjny Patrzymy Szerzej oraz jako członek stowarzyszenia Gruba, Kolektyw Ludzi Kreatywnych.

Spotkanie odbędzie się 18 grudnia (poniedziałek) w godzinach od 18.00 do 20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie jest bezpłatne. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij