Ktoś zdradził Ci zakończenie ulubionego serialu? A może chcesz jeszcze raz obejrzeć film, jak za pierwszym razem? Dzięki hipnozie Samsunga to możliwe!

Ktoś zdradził Ci zakończenie ulubionego serialu? A może chcesz jeszcze raz obejrzeć film, jak za pierwszym razem? Dzięki hipnozie Samsunga to możliwe!

Uwaga! Spoiler alert – na pewno należysz do osób, które nie lubią spoilerów. Kolega, który był na wyczekiwanym filmie, zdradził Ci kto umrze? Siostra zdradziła Ci zakończenie serialu?Nie martw się – Samsung Electronics Nordic ma na to sposób!

Samsung Electronics Nordic stworzył Unspoil Me, technologię, która ma spowodować wymazanie z pamięci niepożądanych wspomnień na temat filmu lub serialu. Receptą na spoilery w XXI wieku ma być hipnoza.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki Unspoil Me widz za pośrednictwem urządzeń cyfrowych może częściowo lub w całości wymazać z pamięci wątki seriali lub filmów. Nad metodą pracowali znani hipnotyzerzy - Fredrik Praesto i Ulf Sandström. Poddając się 20 minutowej hipnozie, musisz wykonywać polecenia, które zobaczysz na ekranie. Jednak twórcy usługi zastrzegają, że nie na wszystkich działa ta metoda.

Unspoil Me jest dostępny w języku szwedzkim, duńskim i angielskim. Należy pamiętać, że użytkownik musi przejść przez nią w spokojnym miejscu, bez żadnych zakłóceń :)

To jak, dasz się namówić, skoro myśliwy uratuje Czerwonego Kapturka ? → tutaj możecie poddać się hipnozie!

PS

Samsung już nie raz sprawił nam analogowe doświadczenie, by zbliżyć się do swoich użytkowników. Kampania „all eyes on S4”, w której można było wygrać własnego Samsunga S4, polegała na tym, aby przez 60 minut wpatrywać się w specjalny billboard. Niby nic, a jednak, ponieważ pomysłodawcy akcji przygotowali specjalne „rozpraszacze”, zobaczcie!

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij