Premiera świątecznej iluminacji GoldenSubmarine

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Premiera świątecznej iluminacji GoldenSubmarine

Niniejszym GoldenSubmarine ma zaszczyt oficjalnie poinformować o zaproszeniu na uroczystą inaugurację świątecznej iluminacji strony agencji. Informujemy iż odbędzie się ono już 20 grudnia, o godzinie 15.00

Czas spędzony na stronie www umilą liczne atrakcje przygotowane przez załogę GoldenSubmarine. W tym występy gwiazd w wideo case’ach, możliwość obejrzenia wystawy z nagrodami, a także pokaz animacji. Całość zwieńczy multimedialny pokaz ubiegłorocznych dokonań w postaci showreela .

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Inaugurację świątecznej iluminacji GoldenSubmarine umilą wyjątkowi goście m.in. koledzy i koleżanki z branży reklamowej, najlepsi dziennikarze marketingowi oraz licznie zgromadzeni pracownicy agencji. Honorowymi gośćmi imprezy będą wybitni specjaliści mający potwierdzone kompetencje certyfikatem Dimaq.

W związku z powyższym, za iluminację rozumiemy wirtualną instalację świetlną na którą składa się 100 lampek połączonych 150 metrami 2 pikselowej linii, których rozwieszenie zajęło kilka dni. Będzie ona widoczna przez 7 dni (roboczych, włączając wolne soboty oraz niedziele) w tygodniu od zmroku od godziny 15:00 do godziny 8:00 rano. I będzie można cieszyć się nią do 6 stycznia. Przy czym bieg terminu liczy się od chwili następującej w momencie startu ww. iluminacji.

Wstęp na świąteczną iluminację jest bezpłatny. Niewymagana jest również żadna rejestracja. Całość można oglądać zarówno na ekranach PC, tabletu i smartfona.

Warunkiem wejścia jest posiadania czystego casha w przeglądarce.

Życzymy wszystkich przyjemnych chwil, spędzonych na oglądaniu iluminacji oraz wesołych Świąt i dużo światła w Nowym Roku.

Licząc na zainteresowanie i poparcie łączymy wyrazy szacunku i adres strony.

Zapraszamy!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij